Piękna z Elbląga

Zdjęcia, filmy z KIA Sportge
Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: aBARTh » 25 lis 2011, 17:20

MarekA, to JEJ mąż wychodzi o 10 do pracy ;)

Takie niestety jest społeczeństwo nasze. Dopóki masz jak wszyscy to jest OK, ale spróbuj mieć lepiej niż inni to już "a skąd ma?" " a dlaczego?" " a jak?"

Ja Wam powiem inny temat.

Mój ojciec pracował w międzynarodowym gigancie zajmującym się stalą itp. Dostarczali szyny do pociągów TGV, materiały do budowy skrzyń biegów w Bugatti Veyronie itp.
Baaardzo dużo podróżował i miał kontakty zagraniczne. Zwykle rozmawiał w obcym jezyku przez komórkę, nawet jak wracał z pracy to na osiedlu (gdzie dawniej mieszkaliśmy) ludzie to słyszeli. Najwięcej rozmów z Ukrainą i Rosją, bo tam otwierał przedstawicielstwa, więc perfekcyjnie mówił w tych językach. Na osiedlu bali się go i nas, bo myśleli, że on ma powiązania z mafią itp itd. Swego czasu miał dwie 607'mki, w tym jedną 2.7 Bi-Turbo HDi.
Nie wiele brakowało, aby musiał auta przerejestrować na ukraińskie blachy, bo był na firmę rejestrowane.
Wyobraźcie co wtedy by się na osiedlu działo. [rotfl1]

Jak coś się na osiedlu działo, czy wybijali szyby, koła dziurawili to wszystkie samochody poza naszymi :]

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: kasia_mm » 25 lis 2011, 17:29

MarekA - prawda swieta zarowno z przedszkolami jak i US
mam kolezanke pracujaca w US i mowi za kazdym razem jak sie widzimy ze juz nie nadazaja segregowac tych donosow....
a faktycznie jak moje dzieci byly "przedszkolne" panie wiedzialy co do joty co sie w domu u nas dzieje, czesto nawet wiedzialy cos wczesniej niz ja hahahah :)

Awatar użytkownika
ITI
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 14 wrz 2011, 00:29
Czym jeżdzę: przyczajony tygrys 2.0 CRDi 4x4
Lokalizacja: Katowice

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: ITI » 25 lis 2011, 17:38

aBARTh, a gdzieś Ty widział ukraińsko/ruską mafię w Peugeot-cie ??? chyba na Chans de Lise ??? [hihihi]
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu... prawdziwi mężczyźni żują pszczoły !!!

karolina
Bywalec
Posty: 93
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:26
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 Black L
Lokalizacja: Szczecin dokładnie jeżdżę na ZPL....

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: karolina » 25 lis 2011, 18:00

heheh ITI, jakby ojciec miał LADA 2107 to by się pewnie sąsiedzi bali :P

widzę, że kolega jest jakiś niedowartościowany :)) (Tata, bali, superauto, sąsiedzi itp itd)


człowiek z mafii by nie miał sąsiadów

ps

i to on by dziurawił opony :P:P zwłaszcza z mafii rosyjskiej
Sprtage 1.6 Black - kolor roku 2011

krawcu68
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 22 sie 2011, 21:51
Czym jeżdzę: 1.6 GDI M dark gun metal
Lokalizacja: wrocław

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: krawcu68 » 27 lis 2011, 19:47

Jak poruszacie tu sprawy ludzkiej zazdrości to i może ja coś naskrobię. Kieeedyś kilka lat temu służyłem na lotnisku ( moja profesja to wojsko ). Jako młody żonkoś zakupiłem nowe auto z salonu - cinquecento ( nie wiem czy dobrze napisałem :oops: ). Mój Szef w stopniu płk jeździł starym zdezelowanym polonezem. Z racji tego, że mieszkałem dość daleko od lotniska jeździłem tym samochodem do pracy - jeden dzień, drugi wszystko ok. Kumple mówili - Włodek wyluzuj będzie heca. No i nie musiałem długo czekać - trzeci dzień wchodzę na swoją eskadrę i co... podoficer melduje " panie chorąży melduję, że w czasie pełnienia służby na eskadrze komisja powołana przez ... oplombowała drzwi wszystkich kancelarii oraz magazynów - przkazano żeby nikt nie otwierał drzwi do czasy przybycia -szanownej- ( to mój dopisek ) komisji". Miałem na eskadrze kilka magazynów na czs "W" i na urzytek bieżący. Przetrzepali niemiłosiernie - jaki piękny uśmiech gościł na twarzy mojego szefa w czasie kontroli - uuuu :lol: . Ale jakie było jego zdziwko na pyszczychu [zly2] gdy komisja w protokole pokontrolnym napisała - stany faktyczne zgodne z ewidencyjnymi. Głowił się mój "szefuncio" skąd chorąży miał kasę na nowe auto. Co prawda odbił sobie na mnie trochę - nagrody widziałem jak " świnia niebo" czepiał się wszystkiego - ot i taka jest zazdrość ludzka. :lol:

OxBown
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 28 wrz 2011, 15:49
Czym jeżdzę: Kawasaki z750, Sportage 1,6 GDI XL

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: OxBown » 27 lis 2011, 20:06

ty chociaz chorazy a co ja mam powiedziec jak jestem st. szeregowy ;D ale u mnie to nawet normalne ze st. szeregowi smigaja lepszymi furami

OxBown
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 28 wrz 2011, 15:49
Czym jeżdzę: Kawasaki z750, Sportage 1,6 GDI XL

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: OxBown » 27 lis 2011, 20:18

ale ludzie nie kumaja tego ze z zona od 3 lat kazda zlotowke odkladalismy!!!

Qbass
Administrator
Posty: 84
Rejestracja: 01 sty 2011, 09:51
Czym jeżdzę: Sportage 3, 2.0 DOHC XL, Techno Orange

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: Qbass » 28 lis 2011, 10:05

Niestety, ale duza czesc spoleczenstwa ma mentalność rodem z poprzedniego ustroju - "wszystkim po rowno, wszystkim gowno". Przykre to, ale niestety co zrobić, ja takich ludzi po prostu olewam i mam tam gdzie slonce nie dochodzi. Oczywiscie nie musze mowic, ze w tej kwestii maja zawsze najwiecej do powiedzenia totalne nieroby i lenie. Pozostaje miec tylko nadzieje, ze kolejne pokolenia beda madrzejsze i bede staraly sie pracowac, zeby dorownac sasiadowi, a nie myslec skad to ma(bo pewnie ukradl...).

atax
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:08
Czym jeżdzę: niedługo biała 1,7crdi L
Lokalizacja: elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: atax » 29 lis 2011, 00:37

Siemka odpisz na jakiej dzielnicy mieszkasz.Szkoda ślicznotki.Pozdrowienia atax Elbląg.

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: spox44 » 29 lis 2011, 11:42

atax ja mieszkam w rejonie Yaru;)

atax
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:08
Czym jeżdzę: niedługo biała 1,7crdi L
Lokalizacja: elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: atax » 29 lis 2011, 22:46

spox 44 Zawada się kłania .Do zobaczenia na drodze w marcu 2012 własnie wtedy mam odebrać swoją białą piękność z czarnym dachem. Niemogę się doczekać.

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: spox44 » 29 lis 2011, 23:16

atax powiem ci tyle warto czekać! [zlosnikok] Mam tylko nadzieję, że masz garaż albo już zarezerwowane miejsce na parkingu strzeżonym bo blokersi ci kijanki nie podarują [hihihi]

atax
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:08
Czym jeżdzę: niedługo biała 1,7crdi L
Lokalizacja: elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: atax » 29 lis 2011, 23:26

Od samego początku brałam pod uwagę parking strzeżony.Miejsce parkingowe już czeka [papa]

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: spox44 » 02 gru 2011, 19:24

W poniedziałek 5.12.2011 roku oddaję swoją kijankę do pierwszego malowania! [zlosnikok] Niestety oznacza to 4-5 dni jazdy tramwajami i autobusami bo serwis KIA nie ma samochodu zastepczego [zlolta]

atax
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:08
Czym jeżdzę: niedługo biała 1,7crdi L
Lokalizacja: elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: atax » 02 gru 2011, 19:42

To tylko ok 5 dni chyba że naprawa w serwisie się przedłurzy bo i tak bywa.Za to auto znowu będzie jak nowe to nie to samo ale tu tylko możesz podziękować życzliwemu który tak potraktował twójego sportka ,apropo czy wiesz kto to zrobił.I czy teraz trzymasz auto na parkingu strzerzonym czy dalej pod domem [zlosnik2]

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: spox44 » 02 gru 2011, 21:26

atax ty się tak nie ciesz mieszkasz na Zawadzie a to strefa podwyższonego ryzyka! [hihihi] A moja piękna już tydzień stoi na stzrzeżonym :D

atax
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:08
Czym jeżdzę: niedługo biała 1,7crdi L
Lokalizacja: elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: atax » 02 gru 2011, 21:46

spox 44 wcale się nie cieszę . Jest mi wręcz przykro że tacy chodzą po świecie i niszczą czyjś dobytek życia . Dla mnie samochód jest bardzo ważnym elementem życia bardzo dużo czasu w nim spędzam i nie wiem jak bym to zniosła jak ktoś by tak potraktował mój samochód. A co do zawady to zdaję sobie sprawę dlatego parking strzeżony. Siemka

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: spox44 » 06 gru 2011, 13:08

Moja kijaneczka już w "malowaniu" powinienem ją jutro lub pojutrze odebrać to podrzucę fotki [papa]

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: spox44 » 08 gru 2011, 17:57

Odebrałem już moją kijaneczke po malowaniu;) Tak na oko pokryta wodą i przy ściemnianiu się wyglada dobrze [zlosnikok]

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: aBARTh » 08 gru 2011, 22:02

i znów jest piękna

Teraz musisz uważać na nią. A postój pod domem samochodu zminimalizować do maksimum.

atax
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:08
Czym jeżdzę: niedługo biała 1,7crdi L
Lokalizacja: elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: atax » 09 gru 2011, 15:49

Pięknie się prezentuje,brawo dla serwisu za terminową obsługę. [papa]


Wróć do „FOTO GALERIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot]

Sitemap