DVD w trakcie jazdy

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
ProLight
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2019, 12:33
Czym jeżdzę: Sportage 2012
1.7 diesel
2wd

DVD w trakcie jazdy

Postautor: ProLight » 21 mar 2019, 13:03

Witam,
Jestem nowy na forum tak że witam wszystkich serdecznie :)

Jestem w posiadaniu Kia sportage 2012r 1.7 Diesel 2wd
Posiadam dvd lecz niestety w trakcie jazdy nie można ogladać bajek, dojeżdżam z córką dosyć spory kawałek do przedszkola i w poprzednim aucie zawsze były bajki, teraz ich nie ma.

Czy szanowni Koledzy są mi w stanie pomóc w tym problemie?
Najlepiej jak by się udało uruchomić video w trakcie jazdy, bo do dziecka się już trochę przyzwyczaiłem, nie chce jej zmieniać.

Szukałem informacji na ten temat, ale na nic nie trafiłem

Obrazek

Pozdrawiam

PabloS
Uzależniony
Posty: 163
Rejestracja: 02 kwie 2014, 12:21
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.6 T-GDI 7DCT 2WD Black Edition
Lokalizacja: Warszawa

Re: DVD w trakcie jazdy

Postautor: PabloS » 21 mar 2019, 14:50

Ze względów bezpieczeństwa jest to niemożliwe.
Możesz próbować ale wszystkie tego typu modyfikacje będą nielegalne. Jeżeli coś się stanie i ubezpieczyciel lub policja odkryją taką modyfikację to możesz mieć bardzo duże problemy. Pamiętaj że ubezpieczyciel zrobi wszystko żeby nie wypłacić odszkodowania i zrzucić winę na kierowcę.

Kup dziecku tablet i będzie po kłopocie.

Awatar użytkownika
listomek2014
Expert
Posty: 914
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:50
Czym jeżdzę: KS FL 1.6 L BL
KS IV L BL 1.6 T
Toyota cross
Lokalizacja: Mrągowo

Re: DVD w trakcie jazdy

Postautor: listomek2014 » 21 mar 2019, 16:50

Tablet jak najbardziej tanio. dostęp do różnego rodzaju uchwytów i dziecko zadowolone potwierdzam
W krwi benzyna zamiast Serca turbina

Dingeros
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 10 wrz 2018, 23:02
Czym jeżdzę: Kia Sportage IV

Re: DVD w trakcie jazdy

Postautor: Dingeros » 21 mar 2019, 18:03

A dodatkowo obecnie większość z tabletów wspiera już USB OTG (On The Go) - czyli można podłączyć do niego pendrive.

Mając przejściówkę (za kilka zł) możemy podłączyć zwykłego pendrive (np. jakiegoś małego jak SanDisk Cruzer FIT).
Albo możemy kupić specjalnego (wygodniejszego) pendrive co z jednej strony ma USB do tabletu (np. micro-USB), a z drugiej USB do komputera.

ProLight
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2019, 12:33
Czym jeżdzę: Sportage 2012
1.7 diesel
2wd

Re: DVD w trakcie jazdy

Postautor: ProLight » 22 mar 2019, 09:19

Dziękuję za pomocne porady, lecz jednak wolałbym uruchomić to video na urządzeniu w samochodzie, kwestia przyzwyczajenia, wygody itp.

Przeszukuje internet w tym temacie, nie chce mi się w to wierzyć ale jakoś nie umiem znaleźć możliwości uruchomienia tego.

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: DVD w trakcie jazdy

Postautor: Owca007 » 22 mar 2019, 10:49

Na seryjnym sofcie nie da się tego zrobić jest to niemożliwe, jedyne dostępne i możliwe wyjście to wgranie ruskiego systemu wolf i wtedy na nim da się oglądać dvd w czasie jazdy. Osobiście nie popieram nie jestem zwolennikiem tego ale nie ze względu na bezpieczeństwo tylko na dziecko. Bo jak to jest w domu telefon komputer tv potem auto i dalej to samo nie obrażając ale robi się dziecko neostrady. Lepiej niech się przez oko lub szyberdach popatrzy no i porozmawiać z nim co widzi zagrać w kalambury co to za znak drzewo to jest bardzo fajne pomocne rozwojowe, a nie gapienie się w wyświetlacz dla mnie jest to przykre.
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)

ProLight
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2019, 12:33
Czym jeżdzę: Sportage 2012
1.7 diesel
2wd

Re: DVD w trakcie jazdy

Postautor: ProLight » 22 mar 2019, 15:49

Dziękuje za troskę ale bez obaw.

Nakierujesz mnie jeszcze na ten system wolfa? Ma on PL MENU? Żeby to później ogarnąć.

Trafiłem jedynie na YT z procesem instalacji.


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap