Ramka do radia - kolor

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
longlemur
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 04 wrz 2015, 07:26
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 GDI
Lokalizacja: Lubuskie

Ramka do radia - kolor

Postautor: longlemur » 30 sty 2017, 12:44

Z uwagi na kiepski zasięg mojego radia planuję jego wymianę na poliftingowe również monochromatyczne lecz pojawił się problem z ramką.
Ramka do radia poliftngowego nie pasuje od radia przed liftingiem. Z kupnem ramki nie ma problemu ale zastanawia mnie kolor gdyż wygląda na to że kolor tapicerki (w tym ramki) w rocznikach po zmianach różni się od starszych wersji.
Czy ktoś z was orientuje się czy jest szansa na dostanie nowej ramki w kolorze tapicerki przed liftingiem i ile w ogóle jest odcieni tej tapicerki. Kontaktowałem się z serwisem w tej sprawie ale nie potrafią mi pomóc :)
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
czyzyk64
Expert
Posty: 1178
Rejestracja: 16 sie 2013, 06:45
Czym jeżdzę: kia sportage III
Lokalizacja: 3 miasto

Re: Ramka do radia - kolor

Postautor: czyzyk64 » 30 sty 2017, 12:47

Ramka z polifta wraz z ramką liczników i prawą nakładką są inne. Mają jaśniejszy kolor od tej z przedlifta.

longlemur
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 04 wrz 2015, 07:26
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 GDI
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Ramka do radia - kolor

Postautor: longlemur » 30 sty 2017, 12:54

Po lifcie tapicerka jest jaśniejsza - to fakt, ale czy występuje tylko w jednym kolorze, odcieniu?

Awatar użytkownika
Thomaster
Expert
Posty: 1469
Rejestracja: 21 sty 2015, 01:25
Czym jeżdzę: 1,6 GDI, 2012, XXL - very limited ;)
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ramka do radia - kolor

Postautor: Thomaster » 30 sty 2017, 16:01

Przerabiałem ten temat i nie wiem czy są różne odcienie czy jak, ale poliftowa ramka do mojego radia (z małym kolorowym wyświetlaczem) jest znacznie jaśniejsza od przedlifotywch plastików i minimalnie ciemniejsza od poliftowych...


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap