Czy można wgrać inną nawigację

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
Nestor
Nowy
Posty: 21
Rejestracja: 26 sty 2016, 18:51
Czym jeżdzę: 1,6 GDI Bussines L
Gadu Gadu: 8232267

Czy można wgrać inną nawigację

Postautor: Nestor » 19 mar 2016, 22:48

Mam fabryczną nawigację w sportku w wersji bussines line L. Wkurza mnie straszliwie :haker: . Stare mapy, brak wielu adresów. Przyzwyczajony byłem do AutoMapy i mam pytanie - czy można wgrać np. AutoMapę? Czy jest taka możliwość i czy to nie spowoduje, że utracę gwarancję na urządzenie??

Dzisiaj byłem w serwisie i powiedzieli mi w salonie, że podobno nowe mapy mają trafić do salonów na przełomie marca i kwietnia :cry: Nie wiem jednak czy coś więcej się tam zmieni i na ile przybędzie adresów. Brak mi czegoś takiego jak Live Traffic w Automapie, bo niestety TCM nie działa w Polsce.

markus2954
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:44
Czym jeżdzę: sportage

Re: Czy można wgrać inną nawigację

Postautor: markus2954 » 20 mar 2016, 13:49

Niestety nic tu nie wgrasz, wprawdzie jest na wince, ale ma procesor MIPS i praktycznie nic tu nie pójdzie właściwie. Można wgrać WOLF i na włoskim forum jest jak zainstalować stare Igo i Sygic, ale też to przerabiałem. Ciężko ustawić fonię, wtedy nie gra radio i inne szopki. Szkoda zachodu, AM wcale nie da się zainstalować na tym procesorze. Pozostaje Ci, jeśli koniecznie chcesz wydać trochę kasy i kupić dedykowane na androidzie i wtedy uruchomisz sobie dowolną navi, AM, Sygic, iGo, Navigon, TomTom, MM, uruchomisz również np. Yanosika no i w drogę. Niestety nasze kijanki tak mają, np Hyundai ten sam koncern a mają navi z innym procesorem i możesz mieć AM i inne.

Nestor
Nowy
Posty: 21
Rejestracja: 26 sty 2016, 18:51
Czym jeżdzę: 1,6 GDI Bussines L
Gadu Gadu: 8232267

Re: Czy można wgrać inną nawigację

Postautor: Nestor » 28 mar 2016, 21:54

markus2954 pisze:Pozostaje Ci, jeśli koniecznie chcesz wydać trochę kasy i kupić dedykowane na androidzie i wtedy uruchomisz sobie dowolną navi, AM, Sygic, iGo, Navigon, TomTom, MM, uruchomisz również np. Yanosika no i w drogę.

A co wtedy z gwarancją? Nie utracę jej jeżeli będę chciał zamontować inne radio?? Wolę dopytać, bo znając różne przypadki z życia wzięte niczego nie jestem pewien.

markus2954
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:44
Czym jeżdzę: sportage

Re: Czy można wgrać inną nawigację

Postautor: markus2954 » 29 mar 2016, 08:32

Z gwarancją nic, bo to wszystko możesz mieć na penie, razem z wolfem, włączasz, używasz, wyjmujesz pena i to nic nie zmienia. Tylko tak jak pisałem nie działa to najlepiej, problem z głosem, nie używasz wtedy radia i stare programy itd.... Ja z tego zrezygnowałem, mimo wszystko lepsza już ta fabryczna bądź dodatkowo AM w telefonie.


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot]

Sitemap