Głośność radia po odpaleniu autka

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
Meduzes
Uzależniony
Posty: 232
Rejestracja: 20 paź 2010, 10:07
Czym jeżdzę: Sportage III 1,6 Xl
Lokalizacja: Kętrzyn

Głośność radia po odpaleniu autka

Postautor: Meduzes » 07 gru 2010, 11:15

Witka

mam malutki ale męczący problem z którym nie mogę sobie poradzić ... mianowicie:

posiadam wersję z navi ... i gdy odpalam silnik system audio w aucie automatycznie ustawia głośność grania na 5 ... jest to zdecydowanie za głośno i ciągle muszę ją regulować ... zapewne jest gdzieś opcja która zmienia głośność przy starcie ale jak na razie jej nie odnalazłem ... może któremuś z was się udało zmienić tą opcję ?!
KIA Sportage III 1,6 XL + navi

dealer
Uzależniony
Posty: 236
Rejestracja: 06 paź 2010, 15:24
Czym jeżdzę: sportage 1,7 CRDi
Lokalizacja:

Re: Głośność radia po odpaleniu autka

Postautor: dealer » 07 gru 2010, 22:40

wychodzi na to, że ten typ tak ma :)
u mnie jest tak samo
jak na razie pomaga spokojna muzyka, która na 5 nie jest za głośna, ewentualnie wypalane płyty, które czasami grają dużo ciszej :)
do końca roku mam obiecane zainstalowanie automapy zamiast fabrycznego programu do nawigacji i całego tego bałaganu razem z polskim manualem do tego, wtedy jest szansa, że zajrzę do instrukcji i będę mógł podzielić się przydatną informacją
jeżdżę Sportage 1,7 CRDi

Awatar użytkownika
Bodzio_s40
Uzależniony
Posty: 169
Rejestracja: 04 lis 2010, 19:54
Czym jeżdzę: Kia SPORTAGE 1.7CRDI FUSION (WD)

Re: Głośność radia po odpaleniu autka

Postautor: Bodzio_s40 » 07 gru 2010, 23:04

a kto ci to obiecal? aso??

dealer
Uzależniony
Posty: 236
Rejestracja: 06 paź 2010, 15:24
Czym jeżdzę: sportage 1,7 CRDi
Lokalizacja:

Re: Głośność radia po odpaleniu autka

Postautor: dealer » 09 gru 2010, 21:09

dokładnie mam obiecane w aso
na zamówieniu mam dopisane navi + automapa xl, więc nie ma problemu
z tego co się dowiedziałem slot na kartę pamięci jest w radiu, ale żeby się do niego dostać trzeba wyjąć całość :D
do końca roku aso ma wgrać polski język do tego całego bałaganu i przy okazji zrobią porządek z mapą, bo ta fabryczna o nieporozumienie, przynajmniej jeśli chodzi o Polskę.
Jak będą mieli obsówę to awantura i znowu jakiś gratis :)
odnośnie navi był kiedyś osobny wątek założony tam jest trochę info.
jeżdżę Sportage 1,7 CRDi

dealer
Uzależniony
Posty: 236
Rejestracja: 06 paź 2010, 15:24
Czym jeżdzę: sportage 1,7 CRDi
Lokalizacja:

Re: Głośność radia po odpaleniu autka

Postautor: dealer » 16 gru 2010, 00:50

dzisiaj w korku wpadłem na rozwiązanie głośnego startu radia
wystarczy w ustawieniach balansem dać trochę więcej dźwięku na tył :) i hula :kierownik:
jeżdżę Sportage 1,7 CRDi

Meduzes
Uzależniony
Posty: 232
Rejestracja: 20 paź 2010, 10:07
Czym jeżdzę: Sportage III 1,6 Xl
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Głośność radia po odpaleniu autka

Postautor: Meduzes » 16 gru 2010, 10:45

hehe .. śmiem twierdzić że to samo zrobiłem [zlosnik2]
KIA Sportage III 1,6 XL + navi

Awatar użytkownika
Gregory6
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2010, 20:20
Czym jeżdzę: Kia sportage 1,6GDI

Re: Głośność radia po odpaleniu autka

Postautor: Gregory6 » 16 gru 2010, 20:17

Meduzes pisze:Witka

mam malutki ale męczący problem z którym nie mogę sobie poradzić ... mianowicie:

posiadam wersję z navi ... i gdy odpalam silnik system audio w aucie automatycznie ustawia głośność grania na 5 ... jest to zdecydowanie za głośno i ciągle muszę ją regulować ... zapewne jest gdzieś opcja która zmienia głośność przy starcie ale jak na razie jej nie odnalazłem ... może któremuś z was się udało zmienić tą opcję ?!

Kolego wejdź sobie w ustawienia dźwięków i zmień sobie ustawienia -wszystko jest opisane w istrukcji obsługi.
1.6 GDI wersja L Czarna perła

Meduzes
Uzależniony
Posty: 232
Rejestracja: 20 paź 2010, 10:07
Czym jeżdzę: Sportage III 1,6 Xl
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Głośność radia po odpaleniu autka

Postautor: Meduzes » 17 gru 2010, 11:22

akurat tak się składa że ten temat przestudiowałem i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie :cry: jeżeli znasz odpowiedz to proszę ciebie jak kolega kolegę o pomoc ... napisz proszę jak to zmienić !! zaznaczam że posiadam wersje z navi :P

jak się uda masz u mnie piwo ;)
KIA Sportage III 1,6 XL + navi

wierzbusie
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 16 gru 2010, 19:51
Czym jeżdzę: 1.6 GDI XL

Re: Głośność radia po odpaleniu autka

Postautor: wierzbusie » 24 sty 2011, 02:09

Meduzes pisze:Witka

mam malutki ale męczący problem z którym nie mogę sobie poradzić ... mianowicie:

posiadam wersję z navi ... i gdy odpalam silnik system audio w aucie automatycznie ustawia głośność grania na 5 ... jest to zdecydowanie za głośno i ciągle muszę ją regulować ... zapewne jest gdzieś opcja która zmienia głośność przy starcie ale jak na razie jej nie odnalazłem ... może któremuś z was się udało zmienić tą opcję ?!


hej wszyscy "nerwowi" sportagowicze, zacznijcie spokojnie czytać dokładniej instrukcje obsługi samochodu, przecież tam jest wszystko napisane. pozdrawiam
Czekałem na : CZARNY 1.6GDI XL+CP1+ SRK zamówiona 26 lutego...zjechała z taśmy 17 października...24 października jest w Polsce... 26 października dotknąłem jej ...03 listopada stoi gotowa w salonie do odbioru...uroczyście odebrana 04 listopada

Meduzes
Uzależniony
Posty: 232
Rejestracja: 20 paź 2010, 10:07
Czym jeżdzę: Sportage III 1,6 Xl
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Głośność radia po odpaleniu autka

Postautor: Meduzes » 24 sty 2011, 10:54

wierzbusie - jeszcze raz podkreślam że mam wersję z NAVI ... nadal uważasz że znajdziesz cokolwiek w instrukcji !? w języku polskim ?!
KIA Sportage III 1,6 XL + navi

dealer
Uzależniony
Posty: 236
Rejestracja: 06 paź 2010, 15:24
Czym jeżdzę: sportage 1,7 CRDi
Lokalizacja:

Re: Głośność radia po odpaleniu autka

Postautor: dealer » 24 sty 2011, 21:57

masz polską instrukcję do navi i radio?
no nieźle.
ja jakoś zapomniałem się upominać :)
polskiego softu jeszcze nie ma a automapa czeka na wgranie do navi ale bez nowego softu nie chcą grzebać przy smochodzie a mi jakoś ostatnio mniej zależy na bardzo szybkim załatwieniu sprawy.
jeżdżę Sportage 1,7 CRDi


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap