CB radio w sportage 2.0 benzyna 2010 rok zakłócenia

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
Awatar użytkownika
paolo82
Uzależniony
Posty: 298
Rejestracja: 06 kwie 2011, 22:09
Czym jeżdzę: Kia Sportage XL+ 2.0 DOHC, techno orange, limited edition
Lokalizacja: dolnoślaskie

CB radio w sportage 2.0 benzyna 2010 rok zakłócenia

Postautor: paolo82 » 23 sty 2016, 06:28

Witam. Pytanie . Do kolegów kto posiada benzynę z 2.0 silnikiem Ewentualnym szklanym dachem I którzy używają radia cb. Pytanie czy u was są zakłócenia idące od anteny cb lub samego cb radia? Jeśli nie to jakie kto używa z was radio i antenę model . Marka. U mnie po sprawdzeniu antena robi zakłócenia i zostało to potwierdzone. Sprawdziłem. Cb radio bez podłączonej anteny nie ma zakłóceń z instalacji samochodu. Wszystko wskazuje że antena cb jest źle dobrana i wszelkie zakłócenia od niej wchodzą na radio i odbiór korespondencji jest w wielkim zakłóceniem. Gość z serwisu cb radia mówił że trzeba kilka anten po sprawdzać i dopasować. Stąd takie do was pytanie co u was jest w aucie na dachu. Mowa o magnesów antenie i co pracuje bez problemów bez zakłócenia?. U mnie cb jest uniden. 520 xl. I w nim filtr wycina te zakłócenia ale i tak minimalnie słychać zakłócenie i jest to męczące. Też na ANL filtrze sygnał jest słabszy gdyż sam filtr obcinana znacznie pasmo odbioru. I teraz tylko bym antenę chciał dopasować sprawdzona. Aktualnie używam Siro antenę na magnes. Ok 35cm. Miałem też Siro turbo 1000 i to samo jest. Są zakłócenia.

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: CB radio w sportage 2.0 benzyna 2010 rok zakłócenia

Postautor: kasia_mm » 23 sty 2016, 15:16

W poprzedniej KSIII miałam antenę tradycyjną a w obecnej "płetwę rekina". Obydwie nigdy nie zakłocały CB, cały czas używam Harry III Presidenta i jak dla mnie to genialne CB zarówno w zasięgu jak i jakości nasłuchu

Awatar użytkownika
kjamnik
Uzależniony
Posty: 163
Rejestracja: 16 lut 2013, 12:22
Czym jeżdzę: biała XL 2013 panorama 1.6
Lokalizacja: Radom

Re: CB radio w sportage 2.0 benzyna 2010 rok zakłócenia

Postautor: kjamnik » 23 sty 2016, 20:28

u mnie radio Yosan CB 250 + antena President Missouri - pomimo szklanego dachu wszystko OK


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap