BT ile telefonów

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
jawor
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:58
Czym jeżdzę: Citroen C4 1.6 Sportek 1,6 L B Line
Lokalizacja: Słupsk

Re: BT ile telefonów

Postautor: jawor » 30 sie 2015, 21:36

U mnie pokazuje ze można podłączyć 8 urządzeń po BT.
Jednak mam inne pytanie możne ktoś parował telefon na dwie karty i działa u niego bez problemu. Proszę o podanie modelu. Mój telefon odmawia współpracy z BT w aucie. Muszę mieć tel na 2 karty bo nie uśmiecha mi się nosić 2 telefonów.

choinkar
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 21 maja 2015, 11:48
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 GDI 166KM Sand Track M +
Lokalizacja: Warszawa

Re: BT ile telefonów

Postautor: choinkar » 30 sie 2015, 22:06

Ja u siebie 2015 rocznik mogę sparować 5 telefonów. Z telefonem na dwie karty chyba nie powinno być problemów, bo przecież łapie ustawienia i kontakty zapisane w telefonie.
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

Awatar użytkownika
kenez1
Uzależniony
Posty: 168
Rejestracja: 23 sie 2019, 01:31
Czym jeżdzę: kia sportage 1.7 d 2012
Lokalizacja: southampton UK

Re: BT ile telefonów

Postautor: kenez1 » 30 sie 2019, 01:30

stary temat ale odgrzeje kotleta. Posiadam kia sportage 3 2012r,, mam sparowane dwa telefony samsung7 i samsung8. Radio bez nawigacji czyli z małym ekranem i o dziwo jest język polski do poleceń głosowych. Jeden telefon posiada kartę angielską a drugi ma polską i oba łączą się bezproblemu. BT w aucie działa świetnie i jestem bardzo dobrze słyszany i sam super słyszę rozmówcę. Poprzednio miałem BT w volvo v50 i w KIA jest wiele lepszy. Jak dobrze pamiętam mogę sparować 5 telefonów. Dla ciekawości dodam ze auto angielskie ale radio rozmawia ze mną po polsku...

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: BT ile telefonów

Postautor: Owca007 » 30 sie 2019, 06:37

Taki mały offtop, czyli robiłeś przekładkę kierownicy czy jeździsz tak jak jest?
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)

Awatar użytkownika
kenez1
Uzależniony
Posty: 168
Rejestracja: 23 sie 2019, 01:31
Czym jeżdzę: kia sportage 1.7 d 2012
Lokalizacja: southampton UK

Re: BT ile telefonów

Postautor: kenez1 » 02 paź 2019, 18:14

Owca007, ja akurat mieszkam i pracuje w wielkiej Brytanii,a do polski tylko na urlop jeżdżę wiec kierownicy nie przekładałem.
A tak na marginesie to na autostradach bez problemu,w mieście spoko,ale już poza miastem jadąc za ciężarówką to kiepsko z wyprzedzaniem.
Zauważyłem, że jak chciałem sparować dwa telefony jednocześnie to się to nie udało. Po wyjściu z auta z jednym, sparował się drugi pozostawiony w środku......


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap