sterowanie infiniti a zmiana navi na multimedialna

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
Awatar użytkownika
paolo82
Uzależniony
Posty: 298
Rejestracja: 06 kwie 2011, 22:09
Czym jeżdzę: Kia Sportage XL+ 2.0 DOHC, techno orange, limited edition
Lokalizacja: dolnoślaskie

sterowanie infiniti a zmiana navi na multimedialna

Postautor: paolo82 » 08 sty 2015, 22:41

witam
temat już znany... nie każdego z kolegów satysfakcjonuje fabryczna navigacja...

mam kontakt z Panem Arkiem który posiada nowa (nowość) stacje multimedialna na rynku, dedykowana dla sportage III od rocznika 2010 po 2014, jak również specialny dekoder dedykowany do zestawu fabrycznego wzmacniacza infinity... z tego co wiem , wystarczy zastosować ten dekoder do zestawu infinity naszego fabrycznego wzmacniacza, zamontować tą oferowaną stacje multimedialna i bedzie wszystko działać. Nawet ma też do kamery cofania fabrycznej, przejściówke którą nie trzeba przerabiać,

Ciekawostktka jest tez taka , że ta stacja ma fajna funkcje , to co robimy na telefonie możemy przeniść na obraz staji multimedialnej... np internet, filmy , nawet jak ktoś ma wygraną w telefon navigację...

dodatkowe info i namiary na taka stację , więcej szczegółów udzieli Pan Arek, Ja prawdopodpbnie sie skusze...

http://allegro.pl/show_item.php?item=4974404235 Arek 662 439 511

mam też pytanie drugie, jako , że mam kia sportage III z pierwszych wypustów i u mnie jak się okazuje ,kostka od radia jest taka sama jak była w kia creed (2009 do 2011) tyle , że bez wzmacniacza, może ktos ma schemat tej kostki i jej pinów? prawdopodobnie nie tylko ja tak mam, a ci którzy odbieralo auto jako pierwsze partie z salonów maja te samą instalacje radiowa...pożniej już jak wiem od Pana Arka były normalne instalacje ale to juz jego trzeba bylo by pytać.

Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot]

Sitemap