LUDZIE LISTY PISZĄ

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
bioxetin
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 06 lis 2013, 15:33
Czym jeżdzę: Sportage

LUDZIE LISTY PISZĄ

Postautor: bioxetin » 09 sie 2014, 09:04

Chciałbym zachęcić szanownych Państwa forumowiczów do nowej, mam nadzieję skutecznej akcji pt. „ludzie listy piszą”.
W tym konkretnie przypadku w sprawie firmowej nawigacji.
Dlaczego? Dlatego, że mówiąc krótko i dosadnie jest to wielka lipa za duże pieniądze, a przy tym mami się nas od dłuższego czasu bliżej nieznaną i nieokreśloną aktualizacją.
Na razie jest tak, że brak wielu już kilkuletnich: dróg, rozwiązań skrzyżowań, zmian kierunków ruchu oraz
np. obsługi głosem w naszym ojczystym języku.
Mało tego tym co się udało mieć podobno 7 letni, bliżej nieokreślony upgard to jeszcze jakoś się smyknie, ale pozostali będą musieli nawet w promocji KIA płacić nie małe pieniądze, gdzie AM, czy MM są dużo tańsze, a Sygic po jednorazowej opłacie ma wieczystą aktualizację.
Wiem, że pisanie listów jest nie modne, wymaga wysiłku, bo trzeba coś wydrukować, zapakować w kopertę, udać się na pocztę i na dodatek wydać parę groszy na znaczek. Ale mam nadzieję, że odniesie pozytywny dla nas skutek. Ja już swój wczoraj wysłałem.
Wystarczy swoje uwagi zaadresować na KMP do Panów z wierchuszki KIA, czyli Wojciech Szyszko i Krzysztof Bielski. Myślę, że po otwarciu setki listów coś się w końcu zmieni. Gdyby jednak nie pomogło to może będzie warto napisać do KIA w Niemczech, która jest przedstawicielem na Europę.
Pozdrawiam bioxetin

Lorkovsky
Uzależniony
Posty: 288
Rejestracja: 03 lis 2010, 21:17
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,6 GDI Techno Orange XL

Postautor: Lorkovsky » 09 sie 2014, 14:14

Ktoś kto trochę się interesuje tym co chce kupić to przed zakupem myśli czy mu będzie pasować taka navi. Ja mam nie fabryczna bo od samego początku sprzedaży wiadomo było ze to lipa. A tetraz niektórzy narzekają. Trzeba myśleć i podejmować właściwe decyzje a nie teraz narzekać

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Qbass
Administrator
Posty: 84
Rejestracja: 01 sty 2011, 09:51
Czym jeżdzę: Sportage 3, 2.0 DOHC XL, Techno Orange

Re: LUDZIE LISTY PISZĄ

Postautor: Qbass » 09 sie 2014, 14:53

Narzekać każdy ma prawo, ale fakt faktem, po pierwszym zetknięciu z fabryczną navi od razu wiedziałem, że wezme chińczyka ;)

bioxetin
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 06 lis 2013, 15:33
Czym jeżdzę: Sportage

Re: LUDZIE LISTY PISZĄ

Postautor: bioxetin » 10 sie 2014, 11:45

Masz rację Lorkokvsky, z tym, że szedłem po cee'd-a a dałem się namówić na sporage z podobno rewelacyjnym sprzętem.
Po fakcie to ja poczytałem, ale to już było za późno. Nie zmienia to jednak faktu, że mapa to lipa bo urządzenie jest niczego sobie.

Lorkovsky
Uzależniony
Posty: 288
Rejestracja: 03 lis 2010, 21:17
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,6 GDI Techno Orange XL

Postautor: Lorkovsky » 10 sie 2014, 15:57

Bioxetin ale to nie znaczy ze ci nie pomogę. Jasne ze napisze list. Ale tak Ci powiem szczerze z oryginalnym sprzętem tego typu zawsze jest lipa. To pewnie twój pierwszy taki sprzęt wiec masz dopuszczone. Niestety nie dbają o aktualizację jak np Automapa czy inne.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

sabb
Uzależniony
Posty: 271
Rejestracja: 23 gru 2010, 22:21
Czym jeżdzę: sp 2.0 crdi awd 184 km odebrana 30 10 2014 biała perła

Re: LUDZIE LISTY PISZĄ

Postautor: sabb » 23 lis 2014, 20:36

faktycznie nawigacja lipa [zlolta] nawet nie ma na niej miejscowosci mojego tescia :D mało nawet drogi nie ma pokazuje ze jade po polach [hihihi]


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap