System nawigacji samochodowej

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
wackab
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 gru 2013, 11:16
Czym jeżdzę: 1.6 benzyna M limitowana

System nawigacji samochodowej

Postautor: wackab » 24 lut 2014, 22:26

Witam użytkowników
od listopada posiadam tą stacje i już parę razy miałem z nią problem, dwa razy po wyłączeniu zapłonu w dalszym ciągu świeciła raz na mapie i drugi na radiu, zaznaczam że nawet po zamknięciu autka dalej świeciła. Od wczoraj świeci się logo kia i działa tylko radio i żaden inny przełącznik nie działa , ale po wyłączeniu zapłonu gaśnie i to jest sukces. Czy ktoś z użytkowników miał podobne problemy, do aso mam 100 km i nie za bardzo warto jechać bo zazwyczaj znowu pracuje poprawnie i nie uwierzą - chyba nagram na telefonie to może zobaczą i uwierzą.

Awatar użytkownika
czyzyk64
Expert
Posty: 1178
Rejestracja: 16 sie 2013, 06:45
Czym jeżdzę: kia sportage III
Lokalizacja: 3 miasto

Re: System nawigacji samochodowej

Postautor: czyzyk64 » 25 lut 2014, 09:04

obowiązkowo jedz do aso, i tak długo ciśnij aż zrobią. Ma chodzić prawidłowo i kropka. Także nie zwlekaj.

Dario911
Bywalec
Posty: 144
Rejestracja: 25 lis 2013, 18:29
Czym jeżdzę: KS 1.6 GDI M Limited
Lokalizacja: Stara Miłosna

Re: System nawigacji samochodowej

Postautor: Dario911 » 25 lut 2014, 10:57

Miałem taki sam przypadek. Po wyłączeniu stacyjki navi dalej działała. Dawało się przełączyć na radio, ale nie można było wyłączyć. Zostawiłem włączone i poszedłem na spotkanie. Gdy wróciłem po ok. 30 min. Wszystko było dobrze. Od tego czasu ( miesiąc ) wszystko działa normalnie. Miałem jechać do ASO, ale jest wszystko dobrze i nie wiem jak tę awarię im udowodnić. Ale jak więcej jest takich przypadków to może trzeba to zgłosić?

wackab
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 gru 2013, 11:16
Czym jeżdzę: 1.6 benzyna M limitowana

Re: System nawigacji samochodowej

Postautor: wackab » 25 lut 2014, 15:54

nasze autka mają oszczędzanie akumulatora i chyba po 15 minutach odcinają zasilanie dlatego wszystko wraca do stanu początkowego ,ale tak nie powinno się dziać .Jak będę w pobliżu aso to im zgłoszę ten problem i zobaczymy czy mi uwierzą.

Awatar użytkownika
paolo82
Uzależniony
Posty: 298
Rejestracja: 06 kwie 2011, 22:09
Czym jeżdzę: Kia Sportage XL+ 2.0 DOHC, techno orange, limited edition
Lokalizacja: dolnoślaskie

Re: System nawigacji samochodowej

Postautor: paolo82 » 26 lut 2014, 00:59

kolego, jest gwarancja na to... mi po paru latach navi padła ,i wymienili mi na nowa ... mam aktualna z nowymi mapami, alu 18" tez mi wymienili... bo wada fabryczna, chyba też beda wymienione amory... bo sie zawieszenie jak widze dziwnie zachowuje i prześmit jest mniejszy miedzy kołami a nadkolem... ... wiec jak to przeczytasz to ten "typ " tak ma :)


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap