BT parowanie Nota 2 z oryginalną nawigacją po wgraniu 4.3

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
Bandi
Uzależniony
Posty: 274
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:03
Czym jeżdzę: Kia Optima SW GT-Line FULL
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

BT parowanie Nota 2 z oryginalną nawigacją po wgraniu 4.3

Postautor: Bandi » 07 lut 2014, 22:24

Witam,
Do wczoraj nie miałem najmniejszego problemu z sparowanym Samsungiem Note 2 na sofcie 4.1.2 po wczorajszej aktualizacji nota do softu 4.3 nie można do końca sparować telefonu tzn. nie morze pociągnąć kontaktów i ostatnich połączeń. Robiłem wszystko od nowa czyli wykasowałem poprzednie połączenie sparowałem telefon od nowa, zaznaczyłem żeby pociągnął kontakty itp. ale tego nie robi czy ktoś już morze miał z tym do czynienia? morze coś innego trzeba ustawić w opcjach telefonu na razie nie mam pomysłów? morze ktoś pomoże..

Bandi
Uzależniony
Posty: 274
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:03
Czym jeżdzę: Kia Optima SW GT-Line FULL
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: BT parowanie Nota 2 z oryginalną nawigacją po wgraniu 4.

Postautor: Bandi » 19 lut 2014, 21:04

Widzę że nikt nie z forumowiczów nie posiada Note 2 z androidem 4.3 i niema tego problemu co ja? Dzisiaj wgrałem najnowszy soft 7.4.5 do nawi i też nie pomogło, więc za pewnie leży to po stronie telefonu, jakieś opcji ukrytej której nie mogę odnaleźć. Dodam że robię wszystko jak poprzednimi razami za którymi nie było najmniejszego problemu z tym, dopóki nie wgrałem do telefonu softu 4.3. Może znajdzie się ktoś z podobnym telefonem i rozwiązanym tematem będę wdzięczny...

Awatar użytkownika
cisco
Nasz Człowiek
Posty: 805
Rejestracja: 27 paź 2011, 00:11
Czym jeżdzę: Sorento XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD Black Pearl
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: BT parowanie Nota 2 z oryginalną nawigacją po wgraniu 4.

Postautor: cisco » 19 lut 2014, 23:31

Witaj Bandi,
ja mam Note 2 z androidem 4.3, co prawda nie mam nawigacji, ale przez BT łączy się z moim radiem bez problemu, nie zauważyłem aby zmiana softu w tel w jakikolwiek sposób wpłynęła na parowanie.
Może nawi nie obsługuje androida 4.3??
SORENTO XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD, SunRoof, Black Pearl

Bandi
Uzależniony
Posty: 274
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:03
Czym jeżdzę: Kia Optima SW GT-Line FULL
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: BT parowanie Nota 2 z oryginalną nawigacją po wgraniu 4.

Postautor: Bandi » 20 lut 2014, 09:50

Witaj myślę że przyczyna leży gdzieś indziej ponieważ telefon się sparuje z nawigacją dzwonić można odbierać połączenia tez można ale nie może pociągnąć książki z telefonu do nawigacji. Jak chce dzwonić to muszę wybrać na telefonie numer a reszta już przebiega jak powinno, a odbieranie połączeń jest jak powinno tylko nie wyświetla numerów na ekranie nawigacji. Myślałem że to wina właśnie nie dostosowania softu w nawigacji ale wczoraj wgrałem najnowszy i nic w tej kwestii nie pomogło muszę dorwać drugiego Nota 2 i spróbować sparować go z nawigacją i się okaże gdzie tkwi problem.

jazz3
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lut 2014, 02:43
Czym jeżdzę: kia 1.6

Postautor: jazz3 » 20 lut 2014, 11:22

Przepraszam że nie zdążyłem się przywitać w odpowiednim dziale. Na forum znalazłem się min. z tego samego powodu który opisuje Bandi. NOTE 2 i nawigacja w KIA ....ceed ( chyba mnie nie wyrzucicie). Objawy mam te same. Z tego co dowiedziałem się do tej pory ( dotyczy co prawda innej marki samochodu). NOTE2 nie przesyła książki po przejściu na androida 4.3. Samsung odpowiedzał mi że nie odpowiada za kompatybilność z urządzeniami innych firm. W salonach Nissana i Suzuki też mają z tym problem.


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap