WolfNCU do stacji multimedialnej

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
us2003
Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 23 gru 2012, 22:09
Czym jeżdzę: 1.6 GDI wersja L DarkGun
Lokalizacja: Szczecin

Re: WolfNCU do stacji multimedialnej

Postautor: us2003 » 25 lis 2013, 19:23

Podjąłem dzisiaj próbe wgrania wolfa i coś robie nie tak. Po wybraniu ścieżki wolfNCU.exe wyskakuje mi okienko "choose skin", ale nie mam pojęcia skąd i jak wybrać skórkę. jak wgrywałem wolfa na kartę to są tam zapisane różne skórki, ale to okno ich nie widzi. Co robię nie tak?

Awatar użytkownika
Navkol
Uzależniony
Posty: 353
Rejestracja: 02 lut 2012, 14:01
Czym jeżdzę: KS XL: 2,0 CRDI+ATE+AWD+Black Pearl+CP1+APS+SRK+SRN+hak:)
Lokalizacja: 3City

Re: WolfNCU do stacji multimedialnej

Postautor: Navkol » 25 lis 2013, 20:49

us2003; czy Twój katalog wygląda tak jak TUTAJ :?:
Poza tym sprawdź plik wolfncu.ini (otwierasz go w notatniku) i zobacz, czy masz wszystko wpisane tak jak na ww. RUS stronie (zwróć uwagę na wyróżnienie czerwonym kolorem).
Każda skórka powinna być w osobnym folderze.

marcinK
Nasz Człowiek
Posty: 877
Rejestracja: 29 lis 2011, 09:37
Czym jeżdzę: Kadjar Runmageddon TCe 130 Energy
Lokalizacja: Warszawa

Re: WolfNCU do stacji multimedialnej

Postautor: marcinK » 25 lis 2013, 21:13

Zobacz jak wybrać skórkę : szósty "obrazek" od góry. Wywołuje się jego przyciskiem "skin" - czwarty obrazek:
http://wolfncu.ru/index/organy_upravlenija/0-18
Odebrana po 178 dniach:)

Awatar użytkownika
Navkol
Uzależniony
Posty: 353
Rejestracja: 02 lut 2012, 14:01
Czym jeżdzę: KS XL: 2,0 CRDI+ATE+AWD+Black Pearl+CP1+APS+SRK+SRN+hak:)
Lokalizacja: 3City

Re: WolfNCU do stacji multimedialnej

Postautor: Navkol » 28 lis 2013, 10:17

Zainteresowanym userom polecam TO FORUM, gdzie znajdziecie wiele ciekawych info i odpowiedzi na nurtujące pytania dot. wykorzystania, instalacji i obsługi Wolf'a [zlosnikok]

norbert_p1
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 paź 2015, 12:24
Czym jeżdzę: 2.0 GDI XL+ AWD

Re: WolfNCU do stacji multimedialnej

Postautor: norbert_p1 » 09 gru 2015, 16:14

Jako "zielony" w tym temacie chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę uruchomić wolfncu w swojej navi (kia po FL z tego roku ze standardową navi). Czy mogę to zrobić uruchamiając go z pendrive'a? Czy można to zrobić tak, aby działał bez niego? (W porcie USB mam pendrive'a z muzą).
Co w ogóle może ta nakładka prócz zmiany wyglądu menu? Mnie generalnie interesuje wgranie nowej navi z punktami POI (fotoradary itp).
Poza tym nie wiem jak wejść do Windowsa CE. Naciskam kilka sekund przycisk "ustawienia", potem następne kilka środek ekranu i pojawia się menu z wpisywaniem kodu. Działa tylko 123456. Pojawiają się jakieś tabelki. Kod 111484 nie działa.
Pomoże ktoś z tym wolfem?

klawy77
Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 20 sty 2016, 22:25
Czym jeżdzę: KIA Sportage III, 2.0 CRDI, XL
Lokalizacja: Trzebinia

Re: WolfNCU do stacji multimedialnej

Postautor: klawy77 » 03 maja 2016, 21:22

Czy na WolfNCU da się uruchomić AM czy tyko IGo.
Ma ktoś może link do działającego Igo z aktualnymi mapami, lub chociaż proszę o podanie danych jakie to IGo nr...

Czarny1
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2015, 12:41
Czym jeżdzę: 1.6

Re: WolfNCU do stacji multimedialnej

Postautor: Czarny1 » 24 wrz 2016, 10:00

Witam piszę głównie do norbert_p1 czy opanowałeś juz wgranie wolfncu do swojej KS z fabryczną navi,też borykam się z tematem i ciężko coś osiągnać.Pozdrawiam

Czarny1
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2015, 12:41
Czym jeżdzę: 1.6

Re: WolfNCU do stacji multimedialnej

Postautor: Czarny1 » 24 wrz 2016, 10:08

Witam. Czy ktoś będzie uprzejmy i napisze jak wgrać do KS III z fabryczną navi- Infinity Wolf-aNCU i skąd ściągnąć ten program bo próbowałem już na wiele sposobów lecz muszę robić coś nie tak, a zależy mi bardzo nad zmianą wyglądu tego sprzętu.Pozdrawiam

Czarny1
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2015, 12:41
Czym jeżdzę: 1.6

Re: WolfNCU do stacji multimedialnej

Postautor: Czarny1 » 24 wrz 2016, 10:20

norbert_p1 pisze:Jako "zielony" w tym temacie chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę uruchomić wolfncu w swojej navi (kia po FL z tego roku ze standardową navi). Czy mogę to zrobić uruchamiając go z pendrive'a? Czy można to zrobić tak, aby działał bez niego? (W porcie USB mam pendrive'a z muzą).
Co w ogóle może ta nakładka prócz zmiany wyglądu menu? Mnie generalnie interesuje wgranie nowej navi z punktami POI (fotoradary itp).
Poza tym nie wiem jak wejść do Windowsa CE. Naciskam kilka sekund przycisk "ustawienia", potem następne kilka środek ekranu i pojawia się menu z wpisywaniem kodu. Działa tylko 123456. Pojawiają się jakieś tabelki. Kod 111484 nie działa.
Pomoże ktoś z tym wolfem?

Witam piszę głównie do norbert_p1 czy opanowałeś juz wgranie wolfncu do swojej KS z fabryczną navi,też borykam się z tematem i ciężko coś osiągnać.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kwarcu
Nasz Człowiek
Posty: 747
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:23
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE FL 1.6 GDI LIMITOWANA XL
Lokalizacja: GOTENHAFEN :)

Re: WolfNCU do stacji multimedialnej

Postautor: Kwarcu » 24 wrz 2016, 14:52

Kolega bardzo niecierpliwy. :D

Awatar użytkownika
listomek2014
Expert
Posty: 917
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:50
Czym jeżdzę: KS FL 1.6 L BL
KS IV L BL 1.6 T
Toyota cross
Lokalizacja: Mrągowo

Re: WolfNCU do stacji multimedialnej

Postautor: listomek2014 » 24 wrz 2016, 21:59

Raczej nie liczyłbym na szybką odpowiedz od norbert_p1 ostatnio był zalogowany w marcu 2016
W krwi benzyna zamiast Serca turbina

lavazza
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 lut 2016, 23:20
Czym jeżdzę: Sportage

Re: WolfNCU do stacji multimedialnej

Postautor: lavazza » 25 wrz 2016, 09:37

Cześć,
sprawa wygląda tak, Wolf to nakładka na każdą nawigacje fabryczna bez ingerencji w soft oryginalny. Co daje... w moim sportage daje mi to iż mogę włączyć sobie film, zamiast słuchać mp3 mogę oglądać teledyski, ja dodatkowo używam kalkulatora a jak bardzo mi się nudzi to gram w kulki :))). Wolf ma od cholery skórek które można dowolnie modyfikować pod swój gust dlatego była strona wcześniej podana. Co do samej nawigacji to wygląda to tak iż działa na pewno iGO 8.3 (takową mam) niestety trochę się pobawisz w ustawienia gps żeby ci wykrył antenę. Ja robiłem port po porcie i w końcu zadziałało (żmudna robota i ponoć każdy ma inny ;/). Jeśli chodzi o AM niestety nie będzie działać bo jest za słaby procesor (sportage 2015 więc chyba najnowsza fabryczna navi). Co do inny nawigacji nie udało mi się znaleźć działającej MapaMap ale za to TomTom działa nie napisze która wersja bo kolega tylko używa bym musiał podpytać.
Zatem podsumowując: Wolf daje większe możliwości filmy, gry, programy czyli ogólnie wszystko to co daje win CE bez ingerencji w nawigacje. Czyli wkładasz pendrive włącza ci się skórka (taką jaką sobie wybierzesz), korzystasz a jak chcesz wrócić do oryginalnego, przyciskasz koniec Wolf i masz fabryczny wygląd.

PS
Co do twojego pytania czy można zamienić fabryczny na inny bez korzystania pendrive: Na pewno (nie robiłem bo mam jeszcze wszystko na gwarancji) ale po co ??(w końcu pendrive 16GB kosztuje 15 zł)

kasztelan7
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 paź 2015, 09:16
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE III
1.6 XL
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Re: WolfNCU do stacji multimedialnej

Postautor: kasztelan7 » 27 sty 2017, 10:16

Witam,
jak to zrobić? po ściągnięciu WOLFA co dalej? jestem zielony :( jak i co zmienić żeby można było oglądać i mieć wreszcie pożytek ze stacji :)
ROBERT

norbert_p1
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 paź 2015, 12:24
Czym jeżdzę: 2.0 GDI XL+ AWD

Re: WolfNCU do stacji multimedialnej

Postautor: norbert_p1 » 22 lut 2017, 14:44

listomek2014 pisze:Raczej nie liczyłbym na szybką odpowiedz od norbert_p1 ostatnio był zalogowany w marcu 2016


Cześć. Wstyd, ale to prawda... Jednak próbowałem coś pokombinować i w efekcie zawiesiłem swoją navi. Przestało działać wejście USB. Pomogło wyjęcie odpowiedniego bezpiecznika. Dałem sobie spokój z tym. Wolę chyba zakupić coś u znajomych Chińczyków ;) Pozdrawiam.


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap