Aktualizacj softu BT

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
wittek
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 07 sty 2015, 11:08
Czym jeżdzę: KIA Sportage 2010, 17 crdi

Re: Aktualizacj softu BT

Postautor: wittek » 24 sty 2015, 20:29

Niby znalazłem, wybieram i wysyłam/udostępniam kontakty - telefon pisze, że wysłał ale BT nie reaguje, no i oczywiście dalej sterowanie głosem nie działa. Może ktoś parował Galaxy S5 z androidem 5.01 z naszymi zestawami BT bo już mnie wkurza ciągłe "słucham" pani lektor. W ogóle mam problem po wciśnięciu przycisku mowy kompletnie nie reaguje na moje komendy, natomiast mikrofon działa gdyż jak paruję telefon i nadaję mu nazwę to odtwarza to co powiedziałem i reaguje na polecenie "tak". Mam wrażenie jakbym miał do czynienia z jakimś nie do końca kumatym BT :)

mag12
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 15 mar 2013, 21:42
Czym jeżdzę: 1,7 CRDi L

Re: Aktualizacj softu BT

Postautor: mag12 » 25 sty 2015, 07:53

Pani musi ci powiedzieć ;) żebyś przygotował się do przesyłania kontaktów, potem mówi że teraz wyślij kontakty, telefon masz ustawiony do momentu wyboru przez co udostępniasz, klikasz na BT i po bólu :idea:

wittek
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 07 sty 2015, 11:08
Czym jeżdzę: KIA Sportage 2010, 17 crdi

Re: Aktualizacj softu BT

Postautor: wittek » 25 sty 2015, 10:42

No to niestety Pani o kontaktach nic nie mówi, ani o przygotowaniu do wysyłania ani o samym wysyłaniu, jak paruję telefon z pozycji menu a nie za pomocą komend głosowych - to u mnie nie działa, to owszem Pani prosi o podanie nazwy i potem już szybciutko mówi "parowanie zakończone" - czasami ale też nie za każdym razem gdy paruję ( a tych prób zrobiłem już sporo ) na wyświetlaczu na jakieś 3 sekundy pojawia się komunikat - downloading phone book, ale bez efektu. Może mam jakiś stary soft ?? - auto mam z 2010 z grudnia, a może s Androidem 5.0 coś nie współpracuje (innego modelu telefonu na androidzie nie mam)

mag12
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 15 mar 2013, 21:42
Czym jeżdzę: 1,7 CRDi L

Re: Aktualizacj softu BT

Postautor: mag12 » 25 sty 2015, 15:28

No właśnie, musisz wywołać funkcję dodawania kontaktów głosowo.
Jak w instrukcji:
Wciskasz przycisk po prawej stronie kierownicy i mówisz -dodaj kontakt lub po prostu kontakt i Pani cię przeprowadzi jak pisałem wyżej. Ja mam Kijankę z 2012 i też na początku miałem problemy, pojawiało się co chwila "Phone book download". Teraz jest spokój po takim wgrywaniu

sabb
Uzależniony
Posty: 271
Rejestracja: 23 gru 2010, 22:21
Czym jeżdzę: sp 2.0 crdi awd 184 km odebrana 30 10 2014 biała perła

Re: Aktualizacj softu BT

Postautor: sabb » 25 sty 2015, 19:54

u mnie to było tak ze inormacja wyswietlała sie na telefonie ze kia prosi o udostepnienie kontaktów wciskam udostępnij :kontrakt: i jest dobrze

oleyu
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2012, 23:47
Czym jeżdzę: 2,0 DOHC L AT
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Aktualizacj softu BT

Postautor: oleyu » 08 cze 2015, 15:30

U mnie po ostatniej aktualizacji telefonu z Windows Mobile, samochód przestał widzieć telefon. Szkoda :(


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap