Dedykowana stacja multimedialna z NAVI z serii PHANTOM a

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
misietage
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 24 lut 2013, 19:06
Czym jeżdzę: kia sportage

Dedykowana stacja multimedialna z NAVI z serii PHANTOM a

Postautor: misietage » 01 cze 2013, 22:48

Jestem świeżo po wymianie fabrycznego radia na zestaw multimedialny Phantom zakładanego w serwisie KIA. Z braku czasu nie wiele zdążyłem się jeszcze pobawić ale jeśli chodzi o nawigację ( AUTOMAPA) ,radio; TV- DVBT, DVD - to jest na razie miłe rozczarowanie. Samo radio gra nieźle na przyzwoitym poziomie jakości, DVD również OK działa z obsługą z USB, TV (DVBT) bez zastrzeżeń. Najgorzej jest z obsługą telefonu - bo to że nie obsługuje wybierania głosowego to za bardzo nie liczyłem, ale najgorsze że nie współpracuje z NOKIĄ - LUMIA 820. Telefon wprawdzie paruje się ze stacją poprzez BLUETOOTHA ale jak wybieram numer z ekranu stacji lub z telefonu to nie przerzuca dźwięku z telefonu na głośniki (dalej słychać np radio). Lepiej jest jak ktoś dzwoni do mnie wtedy porzuca dźwięk i słyszę dzwoniącego. Co może być przyczyną i czy ktoś z Was miał podobny przypadek?

misietage
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 24 lut 2013, 19:06
Czym jeżdzę: kia sportage

Re: Dedykowana stacja multimedialna z NAVI z serii PHANTOM

Postautor: misietage » 04 cze 2013, 21:00

t e m a t d o z a m k n i ę c i a
Troszeczkę za wcześnie pospieszyłem się z pytaniem. Nawigacja jednak współpracuje z telefonem Nokia Lumia 820, ale w bardzo osobliwy sposób. A mianowicie po sparowaniu ze stacją po bluetoot podczas wybierania numeru czyli po wciśnięciu zielonej słuchawki nie wyłącza się dźwięk z aktualnego źródła (np radia czy TV -DVBT) do czasu kiedy z drugiej strony ktoś nie podejmie połączenia. Próbowałem sparować stację z innymi dwoma telefonami Nokia ale tam jest inaczej tzn normalnie i dźwięk z danego źródła zanika bezpośrednio po wciśnięciu zielonej słuchawki (czy to na kole kierownicy czy na ekranie stacji) i po wybraniu numeru słychać sygnał oczekiwania czy np zajętości. Dziwne zjawisko i trochę denerwujące w przypadku LUMII bo w tym przypadku po odebraniu przez kogoś rozmowy następuje lekkie opóźnienie przełączenia i ten ktoś z drugiej strony zdąży już co najmniej dwa razy powiedzieć HALO.

Awatar użytkownika
johny13
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 30 maja 2013, 10:17
Czym jeżdzę: 1.6 GDI L +
Lokalizacja: 3 miasto

Re: Dedykowana stacja multimedialna z NAVI z serii PHANTOM

Postautor: johny13 » 08 cze 2013, 20:57

Ja mam tą samą stacje i wszystko jest ok. Mogę polecić


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap