Czy jest możliwosć podłączenia zewnętrznych monitorków

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
Awatar użytkownika
pioter90
Bywalec
Posty: 80
Rejestracja: 21 maja 2011, 11:14
Czym jeżdzę: kia sportage 2.0dohc XL.automat 4x4
Lokalizacja: .Polska Międzyrzecze,woj.slaskie

Czy jest możliwosć podłączenia zewnętrznych monitorków

Postautor: pioter90 » 05 sty 2013, 02:02

Witam

Mam takie pytanko zakupiłem ostatnio monitorki na tylne zagłówki z dvd,czy jest taka możliwosć by podłączyć je pod wejscie Aux(posiadam fabryczną navi)by był obraz na navi,troszke sie z tym bawiłem do wejscia AUX podłączyłem jacka z drugiej strony kabla cince od tych monitorków jack-jack i pojawił sie obraz na nawi ale tylko wtedy kiedy dotykałem jacka od monitorków do czincz ale tylko z zewnętrznej strony tylko tak sie pojawiał obraz,niewiem czy ja mam cos z wejsciem Aux nie tak czy co bo nawet jak podlanczam ipoda kablem który dostałem z autem puszczam jakies video to też niema obrazu,mysle że ktos zakuma o co mi chodzi ja wtych sprawach jestem totalnym laikiem

Pozdrawiam...

piotreks30
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 14 lip 2012, 06:47
Czym jeżdzę: 2.0 DOHC AWD Black Pearl

Re: Czy jest możliwosć podłączenia zewnętrznych monitorków

Postautor: piotreks30 » 10 mar 2014, 18:37

Witam,

Mam ten sam problem. Podłączył może ktoś coś przez to złącze AUX z sukcesem ?

valandil1
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2014, 10:11
Czym jeżdzę: 2.0G4KD Hyundai ix35

Re: Czy jest możliwosć podłączenia zewnętrznych monitorków

Postautor: valandil1 » 19 lip 2014, 10:58

Cześć,
ze schematu stacji AVN wynika, że video z wejścia aux jest aktywne tylko przy zaciągniętym hamulcu ręcznym.

marcinK
Nasz Człowiek
Posty: 877
Rejestracja: 29 lis 2011, 09:37
Czym jeżdzę: Kadjar Runmageddon TCe 130 Energy
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy jest możliwosć podłączenia zewnętrznych monitorków

Postautor: marcinK » 19 lip 2014, 11:45

Nie mam fabrycznej navi , więc nie znam tych wejść/wyść. Ale najpierw trzeba by było ustalić czy gniazgo AUX to jest WEJŚCIE czy WYJŚCIE,
Bo jeżeli piszecie, że jest to wejście (rozumiem, że do navi), to oznacza, że można podłączyć (wejść) z jakimś zewnętrznym sygnałem (np. z iPoda) i to oglądać lub słuchać (zależy czy audio czy video) na ekranie navi.
Natomiast jeśli chcecie podłączyć zewnętrzne monitory to trzeba mieć z navi WYJŚCIE (wychodzi sygnał np. z navi na zagłówki).
Czasami złącza są uniwersalne typu WEJ/WYJ.
Najpierw to rozkminić trzeba.
Odebrana po 178 dniach:)


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap