nie działa odbieranie telefonu w kierownicy

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
marcinK
Nasz Człowiek
Posty: 877
Rejestracja: 29 lis 2011, 09:37
Czym jeżdzę: Kadjar Runmageddon TCe 130 Energy
Lokalizacja: Warszawa

Re: nie działa odbieranie telefonu w kierownicy

Postautor: marcinK » 06 sty 2013, 17:24

Czasem się pojawia na forum. Ale wyślij mu PW.
Odebrana po 178 dniach:)

Awatar użytkownika
GED666
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 28 lut 2012, 16:59
Czym jeżdzę: Sportage 1,6 GDI L Cassa White
Lokalizacja: Warszawa

Re: nie działa odbieranie telefonu w kierownicy

Postautor: GED666 » 07 sty 2013, 09:13

Cześć. Już jestem. Napisałem do Ciebie na PW. Umieszczam moją odpowiedź na forum, bo może komuś się przyda.
Nie mam dobrych wiadomości. Nie udało mi się przypisać odbierania telefonów do "zielonej słuchawki" na kierownicy. Moi elektrycy też z tym bezskutecznie walczyli. Odbieranie telefonów przypisałem na kierownicy "czerwonej słuchawce". Teraz mam więc tak, że jak ktoś dzwoni to naciskam "czerwoną słuchawkę" i odbieram połączenie. Kiedy kończę rozmowę i osoba dzwoniąca się rozłącza to urządzenie samo wraca do trybu sprzed jej rozpoczęcia, czyli np. radia, dvd czy nawigacji. "Zielona słuchawka" jest nieaktywna, podobnie jak wybieranie głosowe czyli przycisk z "buźką". Rozwiązanie to nie jest doskonałe, ale pozwala odbierać telefony i można się do tego przyzwyczaić [zlosnikok]

kijankidwie
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 sty 2013, 15:53
Czym jeżdzę: 2l benzyna sportage XL
Lokalizacja: KATOWICE

Re: nie działa odbieranie telefonu w kierownicy

Postautor: kijankidwie » 07 sty 2013, 23:20

Panie i Panowie. Bardzo ciekawe jest,że kupiłem nowe auto u jednego z dilerów KIA, który w ramach promocji zainstalował mi CASKA Z TV CYFROWYM. Niestety moja naiwność sprawiła, że nie zapytałem się czy po zamontowaniu CASKA będą działać inne funkcje w samochodzie sterowane z kierownicy lub drzwi: np: czy będę mógł odbierwać połączenie "zieloną słuchawką" z kierownicy lub czy będę mógł otwierać tylne szyby elektrycznie. Konsekwencją mojej naiwności jest fakt, ze nie moge odbierać połączeń "zieloną słuchawką", ale na SZCZĘŚCIE otwierają sie tylne szyby!!!! Za niedługo jestem umówiony z kierownikiem sprzedaży w tym salonie na rozmowę, następnie w Warszawie z kimś podobno ważnym z KIA, ale prawdopodobnie będę musiał posłużyć sie prawnikiem, aby rozwiązać problem NIE Z ZIELONĄ SŁUCHAWKA, ale z nieprawdziwą promocją i ofertą.Poinformuję Was o werdykcie.

marcinK
Nasz Człowiek
Posty: 877
Rejestracja: 29 lis 2011, 09:37
Czym jeżdzę: Kadjar Runmageddon TCe 130 Energy
Lokalizacja: Warszawa

Re: nie działa odbieranie telefonu w kierownicy

Postautor: marcinK » 08 sty 2013, 00:24

To montaż tej nawigacji komplikuje też sterowanie z drzwi???
Odebrana po 178 dniach:)

Awatar użytkownika
GED666
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 28 lut 2012, 16:59
Czym jeżdzę: Sportage 1,6 GDI L Cassa White
Lokalizacja: Warszawa

Re: nie działa odbieranie telefonu w kierownicy

Postautor: GED666 » 08 sty 2013, 09:59

O kurcze!!! Ja nie sprawdziłem czy po montażu nawigacji działa mi sterowanie tylnymi szybami [rotfl1]
A tak na marginesie to jeden z warszawskich dealerów, w ramach promocji, również oferował montaż nieoryginalnych nawigacji dedykowanych. Oczywiście pojawiły się kłopoty z obsługą z kierownicy, ale chyba dotyczyły wybierania głosowego. Promocja szybko została zakończona. Rafał walcz i pisz o efektach [zlosnikok]

kijankidwie
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 sty 2013, 15:53
Czym jeżdzę: 2l benzyna sportage XL
Lokalizacja: KATOWICE

Re: nie działa odbieranie telefonu w kierownicy

Postautor: kijankidwie » 08 sty 2013, 11:30

Fatalna pogoda więc jeszcze dachu nie sprawdziłem i na szczęście mam powietrze w kołach. :lol:

kijankidwie
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 sty 2013, 15:53
Czym jeżdzę: 2l benzyna sportage XL
Lokalizacja: KATOWICE

Re: nie działa odbieranie telefonu w kierownicy

Postautor: kijankidwie » 30 kwie 2013, 16:40

Witam, wracając do mojego problemu to zakończył się dla mnie pomyślnie. Mianowicie navi Caska została zamieniona na trochę mniejszą Blaupunkt i teraz wszystko działa ok. Musiałem sprawę postawić w oficjalnym piśmie do Pana Prezesa i od tego czasu zaczęto rozmawiać i dziwić się, że to nie funkcjonuje jak należy. Pozdrawiam Rafał :D


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap