Pauzowanie muzyki z CD/MP3

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
marcinK
Nasz Człowiek
Posty: 877
Rejestracja: 29 lis 2011, 09:37
Czym jeżdzę: Kadjar Runmageddon TCe 130 Energy
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pauzowanie muzyki z CD/MP3

Postautor: marcinK » 12 maja 2012, 16:09

Ponieważ posiadam zestaw multimedialny nie markowy, który jak wiadomo odtwarza muzykę i filmy z trzech nośników.
Z płyty CD lub filmy z DVD, z pendrive - muzyka i filmy, oraz z kart micro SD - oczywiście tak samo muza i filmy ( inne pliki także, ale chodzi o "pauzę" więc dotyczy muzyki i filmów.
Poszedłem do garażu, zabrałem płyty, peny, karty i aparat.
Z całą pewnością mogę powiedzieć, że ZATRZYMUJE muzykę (i filmy też). Poniżej zamieszczam fotki , które cyknąłem, gdzie zaznaczyłem wyświetlane symbole "pauzy" czy jak w przypadku mp3 napis "pauza".
Załączniki
pendrive.jpg
Utwór zatrzymany "pauza" z pendrive.
DVD.jpg
Film zatrzymany (pauza) z DVD
CD.jpg
Muzyka "pauzowana" z płyty CD
Odebrana po 178 dniach:)

marcinK
Nasz Człowiek
Posty: 877
Rejestracja: 29 lis 2011, 09:37
Czym jeżdzę: Kadjar Runmageddon TCe 130 Energy
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pauzowanie muzyki z CD/MP3

Postautor: marcinK » 12 maja 2012, 16:19

Do "sterowania" odtwarzanymi utworami służą wyświetlane "przyciski". Z kierownicy nie można tym zarządzać. W kwestii przycisku "wyciszenie" - czyli przekreślony głośniczek - na kierownicy, no to oczywiście działa tak jak każdy taki przycisk w każdym urządzeniu. "Zatrzymuje" odsłuchiwanie :) ale nie zatrzymuje odtwarzania.
Załączniki
Wyświetlane menu.jpg
"przyciski" do sterowania odtwarzanymi utworami (film, muzyka)
Odebrana po 178 dniach:)

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pauzowanie muzyki z CD/MP3

Postautor: kasia_mm » 31 maja 2012, 06:49

Wrócę do tematu bo jednak rękę sobie dawałam odciąć, ze się muza z CD pauzuje, napisałam, okazało się ,że nie - ALE :)

ale pauzuje się gdy słucham CD lub iPoda i zadzwoni telefon - odbieram, gadam i muza startuje dokładnie z tej sekundy i minuty gdzie się zatrzymała :) nie pauzuje się faktycznie z kierownicy ale w ten sposób - tak :) ja, że dużo gadam (nota bene nie umiem juz chyba prowadzić i gadać ze słuchawką w ręku) to zawsze to pauzowanie zaliczam, pewnie dlatego tak się upierałam, że się pauzuje all :)


pozdrawiam :)

marcinK
Nasz Człowiek
Posty: 877
Rejestracja: 29 lis 2011, 09:37
Czym jeżdzę: Kadjar Runmageddon TCe 130 Energy
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pauzowanie muzyki z CD/MP3

Postautor: marcinK » 01 cze 2012, 17:38

No to mamy rozwiązanie jak "pauzować" muzykę - dzwonimy :) (najlepiej do wykonawcy :lol:
Odebrana po 178 dniach:)


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap