nie łaczy bluetooth zapierwszym razem i brak powiadomien

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
fosek
Bywalec
Posty: 104
Rejestracja: 13 lut 2011, 18:15
Czym jeżdzę: 2.2 di acenta

nie łaczy bluetooth zapierwszym razem i brak powiadomien

Postautor: fosek » 26 lut 2012, 19:44

Witam. Po wejściu do samochodu łączy mi się automatycznie bluetooth z telefonu ( ustawiony na stałe) Nokia C3 z samochodem . Na wyświetlaczu ( samochód bez navi) pojawia się symbol połączenia i cichy dźwięk. Jak chcę zadzwonić poprzez naciśniecie zielonego przycisku lub drugiego po prawej stronie kierownicy i wykonaniu wszystkich poleceń słyszę jak pani mówi że trwa łączenie - i nic się nie dzieje po chwili się samoistnie rozłącza ( na wyświetlaczu pisze po angielsku że połączenie jest aktywne).Jak wykonuję te same czynności po raz drugi wszystko jest w porządku i wykonuje połączenie. Nie wiem dlaczego za pierwszym razem zawsze nic się nie dzieje. Jeszcze jedno pytanie - jak przychodzi sms to czy powinno się coś ukazać na wyświetlaczu samochodu czy tylko na telefonie. Mi się na wyświetlaczu samochodowym nic nie wyświetla.

desto
Uzależniony
Posty: 169
Rejestracja: 02 lut 2011, 00:10
Czym jeżdzę: 1.7 crdi orange Horst
Lokalizacja: Wrocław

Re: nie łaczy bluetooth zapierwszym razem i brak powiadomien

Postautor: desto » 26 lut 2012, 22:20

Telefon z samochodem musi się "zgrać". To, że się widzą to jedno, pozostaje jeszcze wgranie listy kontaktów do samochodu. U mnie trwa to chwilę (na telefonie pojawia się komunikat o zakończeniu synchronizacji). Ale nawet wtedy samochód trochę szaleje - gdy zbyt szybko wybiorę przycisk telefonu na kierownicy pojawia się komunikat phonbook downloading...
Po kilku minutach jest OK i mogę dzwonić "z kierownicy".
SMS mi się nie wyświetlają, ani komunikaty, że coś przyszło.
Techno Orange 1.7 crdi


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap