DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - allegro

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
Awatar użytkownika
_Harry_
Bywalec
Posty: 132
Rejestracja: 15 paź 2010, 12:49
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI

DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - allegro

Postautor: _Harry_ » 24 sie 2011, 11:03

Gdzies byla wzmianka o tym, ze ktos to kupil na allegro, ale postanowilem rozszerzyc temat.
Rozmawialem z gosciem, ktory to sprzedaje i on twierdzi, ze towar sprzedaje sie jak gorace buleczki z piekarni Dragan.

allegro.pl/dvd-gps-divx-mp3-usb-nowa-kia-sportage-model-2011-i1740386684

Czy ktos z Was to ma? Jakie opinie? Moze cos innego polecacie?

Pzdrw
1.6 GDI, M, 2WD

Awatar użytkownika
Gery
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2011, 13:32
Czym jeżdzę: Biała GDI XL, dach itd...
Lokalizacja: Kielce miasto w Koronie

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: Gery » 24 sie 2011, 12:38

Temat znany i lubiany tyle że cena tu kosmiczna, z USA sprowadzisz sobie to samo za pół tej ceny, poszukaj:)
Biała GDI XL+SRN+SRK+CP1 odebrana 20.01.2012.

Awatar użytkownika
_Harry_
Bywalec
Posty: 132
Rejestracja: 15 paź 2010, 12:49
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: _Harry_ » 24 sie 2011, 12:45

1.6 GDI, M, 2WD

excile
Uzależniony
Posty: 353
Rejestracja: 27 wrz 2010, 09:12
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 GDI/
Ceed 1.6 cdri
Lokalizacja: Borkowo/Gdańsk

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: excile » 25 sie 2011, 10:46

na aliexpresie masz kilkadziesiąt propozycji takich stacji sek w tym ze trzebaby kupic sprawdzoną z pełna funkcjonalnością. Gdzieś na forum kolega sprzedaje taką stacje bo mu mapa nie pasowała.
a co bluetoothem, co ze sterowaniem z kierownicy co kamerą cofania itd...
1.6 GDI M DarkGunMetal
pzdr
dc

Awatar użytkownika
AldenteSaba
Uzależniony
Posty: 299
Rejestracja: 16 gru 2010, 10:12
Czym jeżdzę: Cosmo Blue 1,6 t-gdi 7 dct AWD GT-Line, Yamaha FJ1200
Lokalizacja: Opole

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: AldenteSaba » 25 sie 2011, 13:38

Ta z Allegro ma wszystko z kierownicą i wejściem USB + tuner DVB, dual zone itp tylko że na systemie Windowsa i nie każdemu pasuje z jego ulubioną mapą.

jerry
Uzależniony
Posty: 171
Rejestracja: 23 wrz 2010, 21:58
Czym jeżdzę: Czarny Sportage XL 2.0 CRDI

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: jerry » 25 sie 2011, 13:45

_Harry_ a co to jest za model ten Sportage R ? :D :D
Jeżdżę czarnym 2.0 CRDI, XL

Awatar użytkownika
AldenteSaba
Uzależniony
Posty: 299
Rejestracja: 16 gru 2010, 10:12
Czym jeżdzę: Cosmo Blue 1,6 t-gdi 7 dct AWD GT-Line, Yamaha FJ1200
Lokalizacja: Opole

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: AldenteSaba » 25 sie 2011, 14:00

Tu masz Sportka R
images.jpg
images.jpg (11.48 KiB) Przejrzano 8733 razy

Awatar użytkownika
_Harry_
Bywalec
Posty: 132
Rejestracja: 15 paź 2010, 12:49
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: _Harry_ » 25 sie 2011, 15:44

Sportage R to cudo 2.0GDI z turbiną, ktore chcialbym miec :) 256KM!
1.6 GDI, M, 2WD

Awatar użytkownika
_Harry_
Bywalec
Posty: 132
Rejestracja: 15 paź 2010, 12:49
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: _Harry_ » 25 sie 2011, 15:48

excile pisze:na aliexpresie masz kilkadziesiąt propozycji takich stacji sek w tym ze trzebaby kupic sprawdzoną z pełna funkcjonalnością. Gdzieś na forum kolega sprzedaje taką stacje bo mu mapa nie pasowała.
a co bluetoothem, co ze sterowaniem z kierownicy co kamerą cofania itd...


http://www.aliexpress.com/fm-store/1021 ... Radio.html

fajna sprawa...
1.6 GDI, M, 2WD

justi_h
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 21 sie 2011, 10:39
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL Biały
Lokalizacja: Warszawa

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: justi_h » 25 sie 2011, 16:12

model z allego ma większy ekran i mi osobiście podoba się bardziej ale z drugiej strony jak mam wydać ponad 3 tyś i mieć gorszą jakość dźwięku to jest się nad czym zastanawiać czy warto zmieniać , bajer fajny i od razu auto lepiej się prezentuje no i wygoda lepsza , teraz swojego tomtoma kłade na półkę poniżej klimy żeby widoczności nie ograniczać bo jakoś nie mogę znaleźć miejsca na zewnętrzne navi a tu była by duża wygoda i komfort

justi_h
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 21 sie 2011, 10:39
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL Biały
Lokalizacja: Warszawa

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: justi_h » 25 sie 2011, 16:33

ooooo ten drugi jest taki sam i dwa razy tańszy hmmmm teraz to faktycznie jest się nad czym zastanawiać tylko kto mi to zamontuje bez utraty naszej czaderskiej 7 letniej gwarancji i jak wygląda gwarancja samego navi...

Awatar użytkownika
color1
MODERATOR
Posty: 413
Rejestracja: 13 sie 2010, 00:21
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 DOHC (L ; D5U ; Alpine Grey)
Lokalizacja: Wawa

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: color1 » 25 sie 2011, 22:56

justi_h pisze:teraz swojego tomtoma kłade na półkę poniżej klimy żeby widoczności nie ograniczać bo jakoś nie mogę znaleźć miejsca na zewnętrzne navi


już kiedyś pisałem: wyciąć pasek z gumy "pentagram gecko nano" czy jakoś tak... przykleić przed wskaźnikiem pasów/poduszek i na tym stawiać/przyklejać dowolną navi - trzyma się wystarczająco dobrze i w ogóle nie przeszkadza w widoczności.
jak nie zapomnę to wrzucę foty jak to się ma w rzeczywistości.

jedyny problem taki że w navi z kiepskim wyświetlaczem, takie ustawienie navi (bo jest lekko pochylone a nie w pionie) powstają refleksy przy silnym słońcu i kiepsko widać.
Kia Sportage 2.0 DOHC (L ; D5U ; Alpine Grey)

justi_h
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 21 sie 2011, 10:39
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL Biały
Lokalizacja: Warszawa

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: justi_h » 25 sie 2011, 23:31

wiem że już to pisałeś ale jakoś nie chce mi się wierzyć że by 5 calowy gps utrzymał się na ponad centymetrowym kawałku klejącej podkładki pentagramu ale z ciekawości jutro to sprawdzę tak się składa że to mam tylko dzisiaj już mi się nie chce wychodzić z domu .......a tak poza tematem to mam jeszcze jedno pytanko do ciebie ale to już na pw......pozdrawiam _ja też z waw

saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: saber » 26 sie 2011, 00:23

justi_h pisze: ale jakoś nie chce mi się wierzyć ...

No to byś się zdziwił kolego :) Powiem więcej - "kleiłem" tą podkładkę na prawie pionową część deski rozdzielczej po stronie pasażera i podkładka utrzymywała bez problemu również duże smartfony - co więcej, aby je odkleić, trzeba było lekko przekręcić w lewo lub prawo bo inaczej można było zostawić tylną klapkę :) (z wyjątkiem iPhona, bo ten jest nierozbieralny).
Gecko działa lepiej niż można się spodziewać. Trzeba tylko dbać aby był czysty bo paprochy osłabiają jego moc przyciągania, że tak się wyrażę :)
Wadą jest to, że klei się tylko do gładkich powierzchni - na górnej części deski rozdzielczej, gdzie jest chropowato - "nie działa".
Co do umieszczania navi na tej podkładce, przed wskaźnikami poduszek powietrznych, to problem jest taki jak opisuje kolega color1 - kiepsko widać o ile wogóle :( Ja mam taki mały badziew http://www.lark.com.pl/freebird357.htm i choć działa bez zarzutu, to w tym miejscu za cholere nic nie widać :(

justi_h
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 21 sie 2011, 10:39
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL Biały
Lokalizacja: Warszawa

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: justi_h » 26 sie 2011, 01:16

ale za to masz 184KM , to musi pięknie jeździć...nie można mieć wszystkiego ,,,,musze przyznać że masz małe g...aż nie pasuje do tak fajnego autka

saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: saber » 26 sie 2011, 01:41

Pięknie to na razie pali - pierwszy bak i pierwsze 400 km - średnie wyszło 12l/100 [angry] 65 % miasto - 35 % trasa.
Wiem, że na dotarciu i automat ale mimo wszystko lekki szok. Teraz uczę się jazdy oszczędnej ale miarę dynamicznej (czasem trudno się powstrzymać przed dociśnięciem gazu :)) - na drugim baku już 200 km i średnie 10l./100 - proporcje miasto/trasa podobne (60/40).

Jednak stwierdzam, że te koreańskie konie zupełnie inaczej czuć niż niemieckie - koreańce jakby bardziej ospałe, ale mają takie momenty że jak pogalopują to aż miło :) Ch-ka pracy tego silnika z automatem jest dość specyficzna - pewnie wynika to też z zestopniowania przełożeń. Przy ruszaniu wgniata w fotel - potem od ok 60/70 - 120 jakoś tak nie czuć tej mocy. Ale już od 130 w góre znowu kop i to konkretny. Na razie staram się nie przesadzać - takich prób przyspieszeń to były może 3-4 od początku użytkowania ( niedługo minie pierwszy miesiąc). Po pierwszych 2-3 tyś spróbuje go wyczuć lepiej.

jerry
Uzależniony
Posty: 171
Rejestracja: 23 wrz 2010, 21:58
Czym jeżdzę: Czarny Sportage XL 2.0 CRDI

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: jerry » 26 sie 2011, 09:53

AldenteSaba i _Harry_ - mój post to oczywiście żart, którym chciałem Was sprawdzić. I miałem rację - nie wiecie co to jest Sportage R. Według was to specjalna wersja z silnikiem 2.0 GDI Turbo. Otóż nie!
Sportage R to oznaczenie III generacji Sportków. (http://leopauldelrosario.blogspot.com/2 ... ation.html)
Tak więc ten zestaw, do którego był link będzie pasował do każdego nowego Sportka.
Jeżdżę czarnym 2.0 CRDI, XL

Awatar użytkownika
_Harry_
Bywalec
Posty: 132
Rejestracja: 15 paź 2010, 12:49
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: _Harry_ » 26 sie 2011, 10:25

jedyne lekarstwo to chiptuning :)
1.6 GDI, M, 2WD

Awatar użytkownika
AldenteSaba
Uzależniony
Posty: 299
Rejestracja: 16 gru 2010, 10:12
Czym jeżdzę: Cosmo Blue 1,6 t-gdi 7 dct AWD GT-Line, Yamaha FJ1200
Lokalizacja: Opole

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: AldenteSaba » 26 sie 2011, 11:21

jerry pisze:AldenteSaba i _Harry_ - mój post to oczywiście żart, którym chciałem Was sprawdzić. I miałem rację - nie wiecie co to jest Sportage R. Według was to specjalna wersja z silnikiem 2.0 GDI Turbo. Otóż nie!
Sportage R to oznaczenie III generacji Sportków.


To w takim razie mojego żartu też nie zrozumiałeś. Ja nic nie mówiłem że R to jakieś 2,0 Turbo. Dałem tylko zdjątko dla niezorientowanych, że to właśnie KS III.

justi_h
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 21 sie 2011, 10:39
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL Biały
Lokalizacja: Warszawa

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: justi_h » 26 sie 2011, 11:31

saber pisze:No to byś się zdziwił kolego :)

jaki domyślny :mrgreen: dla jasności ....czasem kolega czasem koleżanka...a co do klejącej podkładki to faktycznie całkiem mocno się trzyma ale jakoś mi nie pasuje po za tym tomtom ma ładowanie od dołu i tu jest problem i ta opcja odpada.

_Harry_ pisze:jedyne lekarstwo to chiptuning :)
:foch:
a nie szkoda wam tak chipować ,, może się mylę ale taki zabieg zmienia charakterystykę pracy silnika fazy zapłonu i inne_może , w końcu inzynierowie tak zaprojektowali silnik i dołączyli do tego odpowiedni program żeby wszystko ze sobą współgrało a w przypadku takiej modyfikacji skraca się żywotność silnika , może zawory będą się wypalały bo materiał z których są wykonane nie jest na tyle wytrzymały aby znosić większe obciążenia,,,tak mi się wydaje ale mogę się mylić....ale z całą pewnością wiem że jeśli któryś z was założy sobie kółka 19 i a zaczęło by mu stukać coś z zawieszeniu w związku z tym pojedzie do aso to z tej 7 letnie gwarancji zrobią mu dożywotnią , odpowiedz będzie pewna.." panie !!! zmieniłeś koła to zmieniła się charakterystyka sztywności zawieszenia i zaczeło stukać a producent określa takie kółka a nie inne, oczywiście naparawimy wymienimy to i owo bo klient nasz pannnnnn, oczywiście nie za darmo"""

justi_h
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 21 sie 2011, 10:39
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL Biały
Lokalizacja: Warszawa

Re: DVD GPS DIVX MP3 USB NOWA KIA SPORTAGE MODEL 2011 - alle

Postautor: justi_h » 26 sie 2011, 11:58

jerry pisze:Sportage R to oznaczenie III generacji Sportków. (http://leopauldelrosario.blogspot.com/2 ... ation.html)

fajnie wszyscy mamy SPORTAGE R tylko szkoda że niema emblematu R obok sportage takie fajne R jak w hondach TYP-R ,ludziska myśleli by że to jakiś wypasiony silnik w środku siedzi skoro emblemat RACING a propo silnika doznałem mocnego zdziwienia jak zobaczyłem jaki mały silniczek pod maską siedzi,, w moim przypadku , jest tyle miejsca że tuningowcy silnika mają dużo miejsca do popisu,
http://www.youtube.com/watch?v=VPxofB3CeUA ciekawy jestem czy to seria czy po tuningu


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap