Dedykowane komplety żarówek i bezpieczników

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage.
Awatar użytkownika
oovoo
Uzależniony
Posty: 176
Rejestracja: 08 lut 2011, 22:36
Czym jeżdzę: pomarańczka 1,7CRDi+XL

Dedykowane komplety żarówek i bezpieczników

Postautor: oovoo » 12 lip 2011, 20:13

Witam
Zaczął się sezon wyjazdów na wakacje i mam pytanie czy są już jakieś dedykowane komplety żarówek i bezpieczników do naszych kijanek. Jestem wygodny i nie chce mi się dokupywać i poszukiwać żarówek bezpieczników a chciałbym mieć jakieś w zapasie

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Dedykowane komplety żarówek i bezpieczników

Postautor: soul » 12 lip 2011, 22:40

1. masz assistance- korzystaj z niego bo za to zapłaciłeś 100 000pln
2.nic mi nie wiadomo o dedykowanych zestawach, kupujesz żarówki takie jak masz po sztuce plus blister wkładek topikowych i tyle
Obrazek

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: Dedykowane komplety żarówek i bezpieczników

Postautor: kijaS » 13 lip 2011, 11:30

3. Kup zestaw z żarówką H7, jeżeli chcesz spełnić wymogi tego co trzeba posiadać przy wyjeździe do niektórych krajów. Raczej nikt chyba zbyt mocno kontrolować nie będzie tego co tam jest a co Ci potrzeba konkretnie + kilka różnych bezpieczników (chyba Czesi albo Słowacy wymagają, z drugiej strony wóz jest made in SlovaKIA, więc może będzie łatwiej [hihihi] )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

Awatar użytkownika
RobaL
Uzależniony
Posty: 284
Rejestracja: 23 lut 2011, 23:44
Czym jeżdzę: .

Re: Dedykowane komplety żarówek i bezpieczników

Postautor: RobaL » 13 lip 2011, 16:07

To pepiki glupie wymagaja. Ale ten wymog jest niezgodny z Konwencja Wiedenska, ktora i Polska i Czechy ratyfikowaly. Jednak zlosliwosc czeskich policjantow (i nie tylko) w stosunku do nas jest ogolnie znana, wiec jak ktos sie nie lubi klocic z patafianami to lepiej sie w komplecik zaopatrzyc. Ja tam czesto jezdze co Czech i nie mam zadnych zarowek i niech mi tylko ktorys podskoczy to sie skonczy w sadzie. I jeszcze mi odszkodowanie wyplaca. :D


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap