Kamerka cofania - dokładana a nie oryginalna

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage.
TexRan
Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: 12 cze 2023, 22:52
Czym jeżdzę: benz 2.0 163KM XL FWD

Kamerka cofania - dokładana a nie oryginalna

Postautor: TexRan » 30 sie 2023, 23:01

Moja Sportage ma zwykłe radio co wiąże się też z brakiem fabrycznej kamerki.
Zastanawiałem się nad dołożeniem jakiejś. Nieraz widać takie wbudowane w ramki czy coś w tym stylu. Kamerka kamerką ale na czym wyświetlać z niej obraz? Jak dobrze pamiętam to gdzieś było coś wspominane o ekraniku w lusterku wstecznym ale jak takiego nie mam i podobno to też nie jest takie proste. Wolałbym też nie dokładać osobnego ekranu bo to raczej nie było by jakoś ładne i dodatkowo ogranicza pole widzenia które i tak wg mnie nie jest super z powodu szerokich słupków i dużych lusterek.
Gdzieś kiedyś miałem rejestrator z dodatkową kamerką ale on bardzo się grzał i nie chciałem ryzykować z jego montażem a ponadto miał kiepski uchwyt do mocowania.
Czy komuś udało się zamontować u siebie dodatkową kamerkę z której obraz uruchamiał by się od razu na smartfonie (u mnie akurat teraz nadgryzione jabłko)? Wstępnie przeglądałem jakieś oferty na alle... i raczej były średnie opinie o tym. Ale tych dodatkowych kamerek jest sporo na autach. Wiem że mógłbym zmienić na android radio ale jakieś rozsądne to sporo kosztuje.
Z góry dzięki za pomoc i sugestie.

Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap