Montaż ledowe w samochodzie

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage.
Qulpina
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 03 lis 2022, 14:28
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDi XL

Montaż ledowe w samochodzie

Postautor: Qulpina » 06 lis 2022, 19:07

Piszę z pytaniem pewnie dla większości banalnym, także proszę się ze mnie nie śmiać gdyż elektryk ze mnie żaden :D
Przeglądając forum wpadło mi mnóstwo fajnych pomysłów do głowy, więc postanowiłem na początek zacząć od ledów. Mam w planach założyć coś do bagażnika, pod nogi itp. jakiś zamysł gdzie to podłączyć już mam i raczej z tym nie będzie problemu. Chciałbym was spytać czy jak kupię ledy 12v takie z metra to wystarczy że do lutuje tylko dwa kabelki podłączę pod instalacje np. od auxa czy gdzieś tam indziej i będą działać czy potrzebuje jakie zasilacz jeszcze do tego?

Zastanawiam się nad tym bo chciałem jeszcze w drzwi wrzucić te takie ledy wciskane w tapicerkę, ale jak szukałem ich po necie to wszędzie zestawy np. 3mb i tam jest jakiś zasilacz od razu. Szczerze to bez sensu, bo potrzebowałbym w każde drzwi po około 50cm podpiął bym pod jakiś guzik z oświetleniem i tyle. Orientuje się może gdzie kupić takie coś z metra i czy idzie do tego jakoś się do lutować?

Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap