Navigacja z Ali Express i Fabryczna kamerka

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage.
Emiliardo
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2022, 18:24
Czym jeżdzę: 2.0 sl crdi 4x4 184 ps

Navigacja z Ali Express i Fabryczna kamerka

Postautor: Emiliardo » 06 sty 2022, 19:38

Mój problem polega na tym iż zakupiłem nawigację na Ali Express od Chińczyka nazwie Navi Fly 7803 po podłączeniu wszystko działa ale nie działa mi kamerka wsteczna i nie mam pojęcia jak ją podłączyć miało wszystko działać A jednak Proszę o pomoc

Moja Kia Sportage to 2012 rok model SL 4 x 4 184ps posiadam wbudowany wzmacniacz i subwoofer nawigacja wyposażona jest w canbus. Dodatkowo opcjonalnie wziąłem kamerkę przednią radio DAB Plus i wszystko działa Perfect Nie wziąłem opcjonalnie kamerki tylko Zostawiłem sobie fabryczną i tutaj jest problem wszystkie przewody po sprawdzałem wszystkie piny ale niestety po wrzuceniu wstecznego biegu nic się nie dzieje

Miałem też fabryczną nawigację nie wiem czy to jest istotne Ale wolę żeby ktoś o tym wiedział

Awatar użytkownika
AdamAki
Uzależniony
Posty: 214
Rejestracja: 12 sty 2016, 17:46
Czym jeżdzę: Kia Sportage 3 (2016) 1,6 GDI BusinessLine L Cassa White
Lokalizacja: Małopolska

Re: Navigacja z Ali Express i Fabryczna kamerka

Postautor: AdamAki » 06 sty 2022, 23:53

Wszystko zależy jakie radio dokupiłeś czy obsłuży kamerkę 6V oryginalną może tylko kwestia odpowiedniego podłączenia. Ja mam też chińczyka Asottu i działa z oryginalną i chińską kamerką. W którymś dziale opisywałem o podłączeniu takowej kamerki bo też mi za pierwszym razem nie zadziałała.

Emiliardo
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2022, 18:24
Czym jeżdzę: 2.0 sl crdi 4x4 184 ps

Re: Navigacja z Ali Express i Fabryczna kamerka

Postautor: Emiliardo » 07 sty 2022, 00:54

Czyli fabryczna kamerka jest 6v?

Kobe_ck
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2022, 13:25
Czym jeżdzę: Kia Sportage 3 (2010) 1.6 GDI

Re: Navigacja z Ali Express i Fabryczna kamerka

Postautor: Kobe_ck » 09 sty 2022, 13:33

Koledzy wielka prośba jakie wersję pamięci posiadacie lub jakie minimalne paramterty radzicie rozpatrywać takich nawigacji??

Awatar użytkownika
Thomaster
Expert
Posty: 1466
Rejestracja: 21 sty 2015, 01:25
Czym jeżdzę: 1,6 GDI, 2012, XXL - very limited ;)
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Navigacja z Ali Express i Fabryczna kamerka

Postautor: Thomaster » 10 sty 2022, 23:27

Emiliardo pisze:Czyli fabryczna kamerka jest 6v?

Tak - precyzyjniej rzecz ujmując oryginalne zasilanie to ok. 6,5V. Jeżeli podłączałeś pod 12V to może okazać się, że już niestety nie żyje. Jeżeli dodatkowo podpiąłeś te 12V pod żółty kabel to prawdopodobieństwo graniczy z pewnością.


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap