aktywacja tylnych kierunków przy otwieraniu bagażnika

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage.
Awatar użytkownika
mcgiwer
Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 01 kwie 2019, 19:48
Czym jeżdzę: Sportage III 2.0 CRDI 184KM, AWD
Lokalizacja: Kłodzko

aktywacja tylnych kierunków przy otwieraniu bagażnika

Postautor: mcgiwer » 16 lut 2021, 22:24

Wczoraj zauważyłem że jak otworzyłem klapę to dwa razy mignęły kierunki, wcześniej tego nie zaobserwowałem i dziś przy próbie otwarcia klapy też nie było mrugnięcia. Czy ktoś wie jakie warunki muszą być spełnione by ten bajer zadziałał ?

Awatar użytkownika
skorpion78
Uzależniony
Posty: 214
Rejestracja: 05 paź 2019, 23:33
Czym jeżdzę: Kia Sportage III AWD 2.0 CRDI 136

Re: aktywacja tylnych kierunków przy otwieraniu bagażnika

Postautor: skorpion78 » 16 lut 2021, 22:57

Tak mi się wydaje że auto zamknięte drzwi zamknięte/zablokowane, podchodzisz do bagażnika i otwierasz to miga. Ja tak mam ale mam wersję keyless. Natomiast jeżeli drzwi są otwarte/odblokowane, a otwierasz bagażnik to nie miga.

Awatar użytkownika
mcgiwer
Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 01 kwie 2019, 19:48
Czym jeżdzę: Sportage III 2.0 CRDI 184KM, AWD
Lokalizacja: Kłodzko

Re: aktywacja tylnych kierunków przy otwieraniu bagażnika

Postautor: mcgiwer » 16 lut 2021, 23:04

Też mam kelyes i prawdę mówiąc dopiero wczoraj to zauważyłem , auto miałem otwarte (odblokowane), klucze w kieszenie i przy otwarciu bagażnika migacze mrugnęły. Z drzwiami zamkniętymi ( zablokowanymi ) przy otwarciu tylko bagażnika sprawdziłem i też mruga ale wczoraj mrugało na 100% przy otwartych ( odblokowanych ) zamkach drzwi, jeszcze z kolegą sprawdzaliśmy czy przy otwarciu drzwi też działa ale nie, tylko przy klapie. Tylko co spowodowało że już nie mruga przy odblokowanych drzwiach


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap