Komunikaty błędu SPRAWDŹ SLIF SPRAWDŹ UKŁAD AEB SPRAWDŹ LDWS

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage.
Bagelo
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2019, 17:00
Czym jeżdzę: Kia sorento 2,2

Komunikaty błędu SPRAWDŹ SLIF SPRAWDŹ UKŁAD AEB SPRAWDŹ LDWS

Postautor: Bagelo » 19 wrz 2019, 09:47

CZEŚĆ BYĆ MOŻE W PRZYSZŁOŚCI TEN POST KOMUŚ UŁATWI ŻYCIE PODCZAS NAGŁEJ AWARII W PODRÓŻY.

ZAŚWIECIŁY SIĘ BŁĘDY SPRAWDŹ SLIF SPRAWDŹ UKŁAD AEB SPRAWDŹ LDWS KIA SORENTO 2017 2,2 Diesel 60tys przebieg.
Podjechałem do serwisu KIA w Poznaniu. Podpięli pod komputer. Nic znaleźli przyczyn. Powiedziano mi, że najbliższy wolny termin jest za tydzień i mogę wtedy wstawić auto. Lub zostawić teraz, ale nie mają na stanie aut zastępczych.

I TERAZ RADA:
jeżeli auto jest na gwarancji, dzwonicie do KIA POMOC Telefon Kia Assistance: 801 542 542.
Oni zbierają wywiad, sprawdzają, czy gwarancja obejmuje lawetę i auto zastępcze.
Ja dostałem auto na 3 dni i laweta do salonu. Po 3 dniach przysługuje mi auto z autocasco na 5 dni i bez proszenia się serwisu mam czym jeździć podczas naprawy auta.

Co było przyczyną awarii - napiszę, jak ustali serwis. Ważniejsze jednak, abyście mieli w trasie czym jechać dalej i odstawili auto do serwisu.
Jeżeli macie auto po gwaranci, a macie AC - zgłaszając szkodę, mówicie że błędy wskazują, że auto nie nadaje się do dalszej bezpiecznej jazdy. Wtedy muszą Wam zapewnić lawetę, a czy auto zastępcze, zależy od Waszej opcji AC.

Bagelo
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2019, 17:00
Czym jeżdzę: Kia sorento 2,2

Re: Komunikaty błędu SPRAWDŹ SLIF SPRAWDŹ UKŁAD AEB SPRAWDŹ LDWS

Postautor: Bagelo » 04 paź 2019, 05:28

Padła Kamera odpowiadająca za wszystkie układy. Koszt 5500 netto. Kia Polska tydzień czasu ryła historię auta, szkody, wszystko, aby udowodnić, że to z winy użytkownika. Nic nie znaleźli, uznali gwarancję. Auto po 2 tygodniach odebrałem. Działa.


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap