Podłączenie świateł przeciwmgielnych

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage.
Kasia82
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2017, 10:21
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE 2,4 AWD

Podłączenie świateł przeciwmgielnych

Postautor: Kasia82 » 12 wrz 2017, 10:28

Witam. [papa] Jestem posiadaczka KIA SPORTAGE 2014 silnik 2,4 benzyna wersja amerykańska. No i okazało się że mam brak świateł przeciwmgielnych tylnich. Czy ktoś miał podobny problem? Czy można to podłączyć i ktoś może już przeszedł przez to? Nawet nie wiem od czego zacząć. Niestety przednie lampy tez muszę wymienić bo nie są w standardzie europejskim. Jestem z Opola, to może któryś z forumowiczów wie gdzie taki temat ogarną w okolicy Opola. Dzięki

Awatar użytkownika
Thomaster
Expert
Posty: 1469
Rejestracja: 21 sty 2015, 01:25
Czym jeżdzę: 1,6 GDI, 2012, XXL - very limited ;)
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Podłączenie świateł przeciwmgielnych

Postautor: Thomaster » 12 wrz 2017, 11:40

Tylne lampy w zderzaku i tak musisz wymienić bo masz czerwone kierunki, a w nich są też przeciwmgielne. Zostaje podłączenie tego tak żeby działało. Na US wychodziły wersje bez przeciwmgielnych czy masz coś poprostu uszkodzone?

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: Podłączenie świateł przeciwmgielnych

Postautor: Owca007 » 12 wrz 2017, 21:37

Jestem z okolic Ząbkowic Śląskich więc daleko nie masz. Co do lamp to jak chcesz to mieć jak w serii to przełącznik w kierownicy, taśmę trzeba pewnie zmienić dodać przekaźnik i ciągnąć kable. Nie wiem czy jednak w serii tego nie dali, a porostu nie podłączyli. Jak prościej i taniej to dodać włącznik gdzieś na boku i tyle. Tak czy siak zapraszam do siebie na moda. Dużo narodu było i każdy wyjeżdżał happy na twarzy i w portfelu :).
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap