Dodatkowy moduł "Follow me home" - jaki przewód daje mase lub + po przyciśnieciu pilota

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage.
Miraz
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 21 gru 2016, 14:15
Czym jeżdzę: Kia Sportage III 1,7 CRDI M

Dodatkowy moduł "Follow me home" - jaki przewód daje mase lub + po przyciśnieciu pilota

Postautor: Miraz » 21 gru 2016, 14:26

Witam.
Mam prośbę do osób które mają wiedze na temat elektryki. Szukam gdzie i który przewód odpowiada za sygnał na centralny zamek w drzwiach po naciśnięciu z pilota "zamknięcie" potrzebuję sygnał najlepiej krótki masą (jak będzie to plus to przerzucę to sobie na przekaźnik) muszę tutaj podpiąć przewód od modułu Follow me home który sobie podłączyłem pod halogeny by świeciły 50% mocą - irytuje mnie to zostawianie na światłach podwójne wciskanie pilota by gasły.
Wszystko mam już podpięta, przeprowadzone pozostaje tylko ten przewód - szukałem w wiązce przewodów w gumie przy zawiasach probówką przez nakłucie ale nie mogę nic namierzyć :/ do tej pory tak mi sie udawało w innych auta - czy Sportage ma to jakoś inaczej rozwiązane?

Miraz
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 21 gru 2016, 14:15
Czym jeżdzę: Kia Sportage III 1,7 CRDI M

Re: Dodatkowy moduł "Follow me home" - jaki przewód daje mase lub + po przyciśnieciu pilota

Postautor: Miraz » 24 gru 2016, 15:50

No i udalo sie namierzyć.
Usilnie szukalem sterowania masą a okazuje sie ze pojawia sie +
Ponizej foto na wszelki wypadek jak by ktos szukal.
Reszte ogarne sobie przekaznikiem.
Załączniki
_20161224_144903.JPG
_20161224_144903.JPG (439.64 KiB) Przejrzano 1278 razy

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: Dodatkowy moduł "Follow me home" - jaki przewód daje mase lub + po przyciśnieciu pilota

Postautor: Owca007 » 24 gru 2016, 17:14

No i gitara jak zrobisz pochwal się efektem, filmikiem :D.
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap