Czujnik ciśnienia w oponach

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage.
excile
Uzależniony
Posty: 353
Rejestracja: 27 wrz 2010, 09:12
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 GDI/
Ceed 1.6 cdri
Lokalizacja: Borkowo/Gdańsk

Re: Czujnik ciśnienia w oponach

Postautor: excile » 03 lis 2014, 13:14

zawsze mozecie kupić coś takiego, taniego jak barszcz ;) http://www.aliexpress.com/item/4pcs-lot ... 64864.html
1.6 GDI M DarkGunMetal
pzdr
dc

Awatar użytkownika
Kwarcu
Nasz Człowiek
Posty: 747
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:23
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE FL 1.6 GDI LIMITOWANA XL
Lokalizacja: GOTENHAFEN :)

Re: Czujnik ciśnienia w oponach

Postautor: Kwarcu » 03 lis 2014, 17:02

@tapie - okej żartu nie wychwyciłem. [zlosnikok]
Co nie zmienia faktu, że to co powiedział Ci gumiarz jest nielogiczne. Opony z felg zostały zdjęte przy wyłączonym silniku, więc jakby nie patrzeć w tym momencie TPMS nie funkcjonuje(komputer zapamiętał, że ciśnienie przed zgaszeniem silnika było OK). Równie dobrze można by stwierdzić, że po każdym zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu kontrolka będzie się palić przez ileś km zanim czujniki "ogarną" sytuację.

Maras
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:51
Czym jeżdzę: 1,7 CRDi
2011

Re: Czujnik ciśnienia w oponach

Postautor: Maras » 05 lis 2014, 20:07

trocse pisze:To jezeli nie zmieniales felg tylko same opony i jeszcze dodajesz ze nie masz czujnikow przy felgach to co ma ci sie zgrywac czy nie z autem :) ? Moze jednak masz te czujniki na tych swoich felgach i po zmianie samych opon to oczywiste ze system dziala prawidlowo.

Kolego czytaj ze zrozumieniem ja tylko napisałem, że zmieniłem opony i nie mam czujników. NIc o zgrywaniu :)

Lorkovsky
Uzależniony
Posty: 288
Rejestracja: 03 lis 2010, 21:17
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,6 GDI Techno Orange XL

Odp: Czujnik ciśnienia w oponach

Postautor: Lorkovsky » 06 lis 2014, 08:33

piotrb007 pisze:Witam wszystkich.

Proponuję czujniki ciśnienia w oponach z tej strony. [papa]
http://www.ebay.com/itm/271467605030

Jak to się sprawdza czy jest dużo kłopotu z montażem. Czy i kiedy automatycznie się pokazuje jakie jest ciśnienie? Czy trzeba samemu spędzać przyciskami. Czy gdy jest za niskie to samo na DVD się pokazuje? Jak z bateriami czy są wymienne? Jak z odbiorem przez antenę da zakłócenia?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap