Nie zamyka auta z pilota

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage.
Lorkovsky
Uzależniony
Posty: 288
Rejestracja: 03 lis 2010, 21:17
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,6 GDI Techno Orange XL

Nie zamyka auta z pilota

Postautor: Lorkovsky » 08 gru 2012, 10:07

Czy komuś z was zdarzyło się że nie chciał się zamknąć centralny. Dzisiaj przy - 20 auto się otworzyło ale już nie chce zamknąć z pilota. Próbowałem drugim bo myślałem że może bateria słaba ale też nie działa. Doda z pilota mruga ale auto się nie zamyka. Pewnie coś zmarło. Nie sprawdzałem czy auto odpala może akumulator podał ale nie sądzę bo jak do tej pory to zawsze za pieszym razem odpalał. Jak trochę temperatura wzrośnie to sprawdzę czy odpisali nie chce mi się wychodzić teraz.

Wysłane z mojego GT-I9300

Awatar użytkownika
cisco
Nasz Człowiek
Posty: 805
Rejestracja: 27 paź 2011, 00:11
Czym jeżdzę: Sorento XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD Black Pearl
Lokalizacja: okolice Warszawy

Odp: Nie zamyka auta z pilota

Postautor: cisco » 08 gru 2012, 12:40

A jak zamykasz z kluczyka czy wtedy działa centralny we wszystkich drzwiach?
SORENTO XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD, SunRoof, Black Pearl

Awatar użytkownika
Johny-m
Bywalec
Posty: 144
Rejestracja: 24 maja 2011, 07:05
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 CRDI kolor DARKGUN METAL AWD AT
Lokalizacja: Kraków

Re: Nie zamyka auta z pilota

Postautor: Johny-m » 08 gru 2012, 15:53

czy twoje autko rozpoznało że wyjąłeś kluczyk ze stacyjki? mnie się tak raz zdarzyło, włożyłem kluczyk jeszcze raz do stacyjki i energicznie go wyjąłem, wtedy zadziałało otwarcie wszystkich zamków i samochód dało się zamknąć z pilota, po prostu system nie wiedział że kluczyk mam w ręce a nie w stacyjce. ktoś już chyba gdzieś to opisywał?

Lorkovsky
Uzależniony
Posty: 288
Rejestracja: 03 lis 2010, 21:17
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,6 GDI Techno Orange XL

Odp: Nie zamyka auta z pilota

Postautor: Lorkovsky » 08 gru 2012, 16:16

Wiec wzrosła temperatura i auto się zamknęła. Myślę że że względu na temperaturę cos musiało zamarznąć. Teraz działa wszystko. Auto stało całą noc w nocy było koło - 20 rano chciałem wyjąć czapkę. Auto się otworzyło ale już nie zamykało z pilota. Nie próbowałem z kluczyka bo żona otwierała z okna

Wysłane z mojego GT-I9300


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap