podświetlenie tablicy wskażników

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage.
fosek
Bywalec
Posty: 104
Rejestracja: 13 lut 2011, 18:15
Czym jeżdzę: 2.2 di acenta

podświetlenie tablicy wskażników

Postautor: fosek » 18 sty 2012, 14:13

Witam. Mam ustwiony ściemniacz tablicy wskaźników mniej więcej na połowę. Działa on u mnie mniej więcej w ten sposób. Jeżdże na ustawieniach AUTO, jak samochód jedzie tylko na światłach dziennych tablica wskaźników świeci najjaśniej jak może, jak włączają się relflektory zewnętrzne ale na zewnątrz jeszcze jest w miarę jasno to również mam jasne oświetlenie tablicy, dopiero jak włączają sie reflektory i na zewnątrz jest ciemno to działa przyciemnienie i tablica świeci na połowe swojej mocy. Nie wiem czy jest jakiś czyjnik oświetlenia zewnętrznego dotyczący podświetlania tablicy wskazników czy powinna ona zawsze świecić tak jak jest ustwione na połwę mocy niezależnie czy jedzię się na dziennych czy na reflektorach w dzień czy w nocy.

Awatar użytkownika
diselboy
Kia Masta
Posty: 1753
Rejestracja: 09 kwie 2011, 08:55
Czym jeżdzę: KIA Sportage III 1,7 CRDI "M", 7 rowerów
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: podświetlenie tablicy wskażników

Postautor: diselboy » 27 sty 2012, 14:34

na dziennych świeci na full, dopiero jak zapali światła mijania to podświetlenie zmienia się, można wartość podświetlenia ustawić. z lewej strony na desce tam gdzie masz kontrole zjazdu i regulację reflektorów jest przycisk do intensywności oświetlenia tablicy.
1,7 CRDI "M' ka" Srebrna - wypatrzona: 25-03-2011, zamówiona: 01-04-2011, odebrana: 08-04-2011+ Ssangyong Korando D20T :kierownik: "Śmigamy po okolicach Roztocza"


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap