dekielki felg oryginalnych - rdza?

Jakie opony, jakie felgi-rozmiary, marki. Opinie i porady.
Awatar użytkownika
gisio
Nasz Człowiek
Posty: 744
Rejestracja: 10 gru 2016, 12:02
Czym jeżdzę: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: dekielki felg oryginalnych - rdza?

Postautor: gisio » 27 cze 2017, 21:13

Wszystko jest do sprawdzenia ;) A jaką rolę według Ciebie pełnię na tym forum proszę napisz otwarcie i bez zbędnych niedomówień bo nie należę do takich co bez podstaw focha strzelają!?
„ … kiedy jestem trzeźwy i w dobrej formie krzywdzę ludzi … „

Awatar użytkownika
puder12
MODERATOR
Posty: 2195
Rejestracja: 16 mar 2012, 11:03
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL
Lokalizacja: 3miasto

Re: dekielki felg oryginalnych - rdza?

Postautor: puder12 » 27 cze 2017, 21:23

Panowie to temat o dekielkach felg. Odnośnie gisia powinniśmy założyć osobny wątek.

Awatar użytkownika
Thomaster
Expert
Posty: 1466
Rejestracja: 21 sty 2015, 01:25
Czym jeżdzę: 1,6 GDI, 2012, XXL - very limited ;)
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: dekielki felg oryginalnych - rdza?

Postautor: Thomaster » 27 cze 2017, 21:30

Hmmm... no tak na szybko to gościa, który ma dostęp zarówno do dokumentacji jak i materiałów niedostępnych dla przeciętnego użytkownika KIA, chwalący się tym wszem i wobec, ale jak przyjdzie co do czego to pomocy z Twojej strony żadnej. Coś na zasadzie "jestem lepszy bo wiem, ale wam maluczkim nie powiem".
Swego czasu liczyłem np. na odpowiedź na zadane przeze mnie na forum pytanie odnośnie kodowania kluczyków / pilotów w przed i poliftowych modelach. Wcześniej w podobnych tematach wykazywałeś się wiedzą taką jakbyś znał ten temat od podstaw, ale jak poczytałem to wyszło na to, że tak naprawdę to nikomu nie pomogłeś (wliczając mnie).

Wszystko jest do sprawdzenia ;)

Sprawdzaj, a nawet poświęć jeszcze więcej czasu i chęci na sprawdzenie dlaczego w tym czasie przy okazji używałem auta zastępczego, a nawet dwóch i to przez trzy tygodnie! Teraz to dopiero komuś się za to musi oberwać - przecież to pewnie szczyt jak to napisałeś "błędnie podjętej decyzji"...

PS. O kluczykach / pilotach już nie musisz pisać - sprawdziłem, że działają zamiennie.

@Puder - sorki - to już ostatnie co miałem do napisania.

dela-md
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 30 gru 2015, 19:40
Czym jeżdzę: KS 2012 "L" 1.7 CRDi
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: dekielki felg oryginalnych - rdza?

Postautor: dela-md » 28 cze 2017, 08:17

Mi niestety dekielków ani gały zmiany biegów nie wymienili. Czy macie wiedzę, w którym aso na śląsku podchodzą do tego problemu bardziej wyrozumiale?;)


Wróć do „OPONY i FELGI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap