Jakie są wzorcowe felgi i opony?

Jakie opony, jakie felgi-rozmiary, marki. Opinie i porady.
kjs62
Nasz Człowiek
Posty: 491
Rejestracja: 04 paź 2013, 10:40
Czym jeżdzę: Sportage CRDi 150 KM

Re: Jakie są wzorcowe felgi i opony?

Postautor: kjs62 » 29 sie 2014, 17:12

Dexon pisze:Witam...

Kię mam dopiero od kilku tygodni a już zacząłem się gubić :)
W każym poście (łącznie z tym przyklejonym) pojawia się wartość 225/60/17. Której generacji Sportage to dotyczy?

Mam auto z października 2009 i w mojej instrukcji obsługi oraz na tabliczce w drzwiach kierowcy są podane takie wartości:
215/65/16, 235/60/16 oraz 235/55/17. Fabrycznie mam założone letnie 235/55/17. Wdeług specyfikacji moja 17 calowa felga to 7.0 a nie 6.5 jak piszą ludzie na forum. Ja mam jakieś dziwne auto, czy jak? Bo nie mogę na forum znaleźć takich parametrów.


Masz normalne auto drugiej generacji jak moje.
Przykro to stwierdzić ale to forum to raczej należy do posiadaczy tej wersji dla mnie odpustowej (proszę się nie obrażać o gustach się nie dyskutuje) i o starszym archaicznym i niemodnym modelu na którym marketing już nie zarobi trudno cokolwiek tu się dowiedzieć.
Najmniej informacji o tym ET właśnie bo rozstaw śrub 4,5" .
Szukam drugich felg i nijak nie mogę znaleźć zamiennika felgi 17" 7J ET35 (nie jestem pewien czy tyle właśnie odczytałem na kole zapasowym) sklepy podają wszystko tylko nie konkrety dla nich sportage to sportage.


Wróć do „OPONY i FELGI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap