Wandalizm...

Jakie opony, jakie felgi-rozmiary, marki. Opinie i porady.
Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wandalizm...

Postautor: kasia_mm » 01 lip 2015, 06:14

mi dwa lata temu też wybili tylną szybę, prawdopodobnie jakimś kijem czy metalową pałką bo w środku nie było kamienia, tylko regularna dziura w środku szyby i masa drobinek szkła.. tez to było jedyne auto na parkingu z taką szkodą tej nocy... ot młodzież szła pewnie ze stacji benzynowej gdzie się nocną porą zaopatrują w paliwo do swoich gardziołek i się nudziła... za to jak się tu wprowadziliśmy (jedna ze spokojniejszych dzielnic W-wy) - była akcja porysowania wszystkich masek samochodów które stały dziobem w kierunku bloku - nasz akturat zaparkowałam tyłem i tyłów nie rysowali... bydło to chyba w miarę dobre określenie

oczywiście o drobiazgach typu wyłamywanie pojedynczych lusterek z rok temu czy kradzież kołpaków z Toyot, w tym mojemu mężowi z Aygo - nie wspomnę... potem się dziwić, że ludzie nowe osiedla ogradzają murami, ochrona i parkingi strzeżone na każdym kroku:( pracuj haruj a i tak przyjdą i zniszczą bo czemu ty masz a on nie i MUSI na to patrzeć?? nie wiem czy jest dużo takich durnie zawistnych narodów jak nasz [zly2]

kjs62
Nasz Człowiek
Posty: 491
Rejestracja: 04 paź 2013, 10:40
Czym jeżdzę: Sportage CRDi 150 KM

Re: Wandalizm...

Postautor: kjs62 » 01 gru 2015, 10:40

Kiedy to czytam to się dziwię z jaką łatwością ludzie posądzaja kogoś o jakieś złe czyny w oparciu o stereotypy.
Ostatnio w pewnej dzielnicy Gliwic miały miejsce tego typu zdarzenia - uszkodzone samochody często dosyć "dotkliwie" i też ludzie myśleli, że to jakieś kibole itp.
Jakież było zdziwienie kiedy na nagraniu zdarzenia z ukrytej kamery stwierdzili, że samochody niszczy sąsiad i to nie jakiś szczyl w kapturku tylko nobliwy szanowany pan - po prostu z zazdrości "on ma ja nie?"
Swoją drogą dla zapwnienia bezpieczeństwa zagrożone społeczności tworzą tzw. patrole obywatelskie czyli dyżurują ludzie na zmiany i pilnują swojego osiedla.


Wróć do „OPONY i FELGI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap